Dania, w miejscowości Aarhus rusza program “przytul terrorystę”

Policja w Danii utworzyła kontrowersyjny nowy program,  aby zapobiec rozprzestrzenianiu się radykalizmu islamskiego i aktów terroru. W Aarhus, drugim co do wielkości mieście w Danii, władze używają metody określanej przez niektórych jako “przytulić terrorystę” lub “przytulić dżihadystę”, co ma sprawiać eliminację radykalizmu. Próbują zmienić umysły potencjalnych ekstremistów islamskich, wspierając ich i oferując im życzliwość, a nie traktując ich jako wyrzutków i przestępców.

(źródło foxnews.com)

Media to muszą ładnie pisać, ale ja poruszam się w blogosferze, zatem poprawność medialną mam w nosie. Mam zamiar napisać, że ci co wpadli na ten pomysł muszą naprawdę zażywać jakiś straszliwie wyniszczające umysł świństwo. Wprost nie wyobrażam sobie co to być może za obrzydliwy narkotyk, który prowadzi to takie obłędu. Pod pozorem normalności tak upośledza umysł.

Na Twitter napisałem, że ci co ten program wymyślili powinni też oddać islamistom swoje żony do przytulania. Dlaczego nie, skoro przytulanie ma być takie dobre dla terrorystów i radykałów islamskich, to dlaczego nie posunąć się do tego. Niech idą na całość w swoim poświęceniu – żony, córki, autorów programu, wszystkie najbliższe osoby – niech pomagają islamistom zażywać życzliwości, niech próbują zmieniać ich umysły, resocjalizować. Przecież autorzy programu liczą, że to się powiedzie i jest bezpieczne dla otoczenia, nie święcą przykładem, niech zachęcają własnych zon i córek poświęceniem.

Zupełnie poważnie pisząc. Nie mieszkam na Zachodzie Europy nie mam żadnych relacji z obcokrajowcami, mieszkającymi po zachodniej stronie Odry. Muszę stwierdzić na podstawie tego co czytam, że z nimi jest naprawdę bardzo niedobrze. Kredki, malowanki, kwiatki dla groźnych morderców, a tu jeszcze taki pomysł. Naprawdę oni sami szykują sobie katastrofę. A może nawet nie przygotowują, ale właśnie ją uskuteczniają w najlepsze.

Bez przypisywania sobie właściwości jasnowidza czy proroka oświadczam już dzisiaj. Ten program skończy się katastrofą, wydanymi pieniędzy i kto wie może jakimś poszkodowanymi istotami. To zupełnie oczywiste dla człowieka rozumującego logicznie.

Mam jeszcze jeden wniosek z tego. Mieszkańcy Europy Zachodniej są niebezpieczni dla samych siebie. To jednak mniej mnie obchodzi, kto jak sobie ścieli tak się wysypia. Mnie martwi to, że Polska jest w Unii Europejskiej z takimi idiotami. Oni topiąc siebie, ciągną ku zagładzie i Polaków.