Grot S16 FB-M1 już jest!

Portal milmag.pl zawiadamia Grot S16 FB-M1 już jest!

W obszernym artykule znajduje się opis techniczny karabinu i galeria zdjęć produktu, który będzie już wkrótce dostępny na rynku. Naprawdę ciekawy jestem czy będzie kolejna po sportowego Grota czy też nie. Gdzieś w internecie widziałem ogłoszenie zapisach na karabinek.

No cóż, obywatelski obowiązek chyba sprawił, że podejmę wysiłek nabycia karabinu z radomskiej Fabryki Broni. Napisałem już nawet prośbę o podpowiedź gdzie mam się zgłosić po karabinek. Mam nadzieję, że Fabryka Broni pochyli się nad moją prośbą, przecież jak mogę tak piszę polskim producencie broni i to piszę dobrze…

Jak dowiedział się Militarny Magazyn MILMAG, pierwsze wyprodukowane karabinki Grot S16 FB-M1 zostaną oznaczone odpowiednimi okolicznościowymi napisami, nawiązującymi do stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Do broni będzie dostarczany specjalny certyfikat oraz inne dodatki.

Zainteresowanych szczegółami odsyłam na portal milmag.pl.

Pamiętajcie proszę o wsparciu Fundacji Trybun.org.pl. Ta strona istnieje dzięki zaangażowaniu tych, którzy finansują jej działanie. Wspieranie tego co robię jest wówczas, gdy opiera się nie o słowa, a o czyny.