Lewicowi ekstremiści posiadają nielegalnie broń – dowód tej tezy ze Szwecji

Szwedzka policja w miejscowości Taberg znalazła w kilka sztuk karabinków samoczynnych, mundury policyjne. Broń znaleziono w kontenerze transportowym. W związku ze znaleziskiem aresztowano kilka osób związanych ze środowiskiem skrajnie lewicowym. Śledztwo jest prowadzone także w kierunku kryminalnym, w związku z przygotowaniem do przestępstw rozboju.

(źródło aftonbladet.se)

Nie ma zbyt wielu informacji o tej sprawie – tajemnica śledztwa piszą. To co można przeczytać jest wystarczające dla postawienia tezy, że lewicowe bojówki czy lewicowi ekstremiści posiadają nielegalnie broń. Może zarazem to jacyś przestępcy, skrajna lewica nigdy nie była zbyt przywiązana do przestrzegania reguł prawa.

Zdaje mi się, że na całym globie każdy kto chciałby mieć nielegalnie broń, może ją dość łatwo zdobyć. Nie jest to jednak teza, którą wypowiada się publicznie i na głos. To temat tabu, politycy reglamentujący nam dostęp do broni chcą aby społeczeństwa wierzyły, że przepisy przez nich ustanawiane działają niezawodnie.

Niestety… a właściwie to nie jest jakieś zdziwienie dla ludzi myślących, broń w formie nielegalnej jest powszechnie dostępna. W zasadzie gdyby mieć czas i chęć, przeszukiwanie internetu dawałoby każdego dnia dowód prawdziwości tej tezy.

CZ Tactical Sport – pistolet na sprzedaż

Pistolet CZ 75 Anniversary 9×19 – na sprzedaż