Mieszkaniec Krakowian gm. Nadarzyn, użył broni palnej w obronie domu po wdarciu się łobuza na jego posesję – poszukuję informacji o tym co dalej

Portal www.nadarzyn.tv podaje, że w nocy z 16 na 17 czerwca w Krakowianach, gmina Nadarzyn, praworządny posiadacz broni palnej w celu sportowym użył broni w obronie domu. Na jedną z prywatnych posesji w Krakowianach wtargnął młody mężczyzna, który był pod wpływem alkoholu  i bardzo się awanturował. Właściciel nieruchomości użył broni w ten sposób, że oddał kilka strzałów ostrzegawczych i wezwał policję, która pijanego agresora zatrzymała. Po wytrzeźwieniu ma zostać przesłuchany i prawdopodobnie zostaną mu postawione zarzuty.

Mnie bardzo ciekawi jakie są losy praworządnego posiadacza broni, który zdecydował się jej użyć w obronie swojego domu. Gdyby ktoś wiedział co się dalej dzieje, bardzo proszę o informację. Warto aby do szerszej opinii publicznej dotarła wiadomość jakie są skutki tego rodzaju działania.

Czy posiadacza broni spotkały dolegliwości? Czy może został za swoją obywatelską postawę pochwalony?

Bardzo proszę o podzielenie się ze mną informacjami, niezwłocznie je opublikuję. Będzie to zachęta dla innych lub przestroga.

Pistolet CZ 75 Anniversary 9×19 – na sprzedaż