Profesor socjologii urządził “strzelaninę” sam ze sobą na uczelnianym kampusie

Mark J. Bird, 69-letni profesor socjologii College of Southern Nevada postrzelił sam siebie w proteście przeciwko Prezydentowi Donaldowi Trump.

W dniu 28 sierpnia 2018 roku w szkolnym kampusie pan profesor został znaleziony w zakrwawionej łazience, z raną postrzałową ramienia. Do lustra przykleił pan profesor banknot 100-dolarowy z dopiskiem “dla woźnego”. Na podłodze zaś leżał niewielki pistolet kaliber .22 lr oraz jedna wystrzelona łuska.

Pan profesor został aresztowany i oskarżony o nielegalne posiadanie broni na terenie uczelnianego kampusu, będzie odpowiadał za udział strzelaninie na terenie szkoły.

Zanim nastąpiło aresztowanie pan profesor Mark J. Bird wyznał osobom udzielającym mu pierwszej pomocy, że postrzelił sam siebie w proteście przeciwko Prezydentowi Donaldowi Trump.

Tego rodzaju incydent został odnotowany jako “strzelanina” w amerykańskiej szkole. W tym roku to już 145 “strzelanina”, która doskonale obrazuje to o czym można przeczytać na blogu hoplofobia.info we wpisie pt. Szkolne strzelaniny, których nie było. W USA jest wiele tego rodzaju “strzelanin” w szkołach.

Moim zdaniem pan profesor powinien raczej trafić do psychiatry niż do więzienia, no może do psychiatry w zamkniętym zakładzie. Tu bardziej leczenie jest potrzebne, od obłędu i od lewactwa, niż przykładne karanie postrzelonego profesora. Postrzelony pan profesor jest dosłownie i w przenośni, co do tego nie mam wątpliwości.

(źródło reviewjournal.com)

Darowizny jakie otrzymuje Fundacja Trybun.org.pl, są przeznaczane na opłacanie serwisu PAP. Proszę abyście brali to pod uwagę przy gospodarowaniu waszymi pieniędzmi.