Szef lokalnej policji w stanie Washington publicznie deklaruje, że nie będzie egzekwowała nowych przepisów o broni, bo naruszają Konstytucję USA

Szef lokalnej policji w stanie Washington deklaruje publicznie, że nie będzie egzekwował nowych przepisów o broni, bo naruszają one Drugą Poprawkę do amerykańskiej Konstytucji.

Stan Washington ma surowe przepisy dotyczące broni. Zostały one zaostrzone jeszcze bardziej przez regulacje lokalne w mieście Republic. Na podstawie nowych przepisów podniesiono wiek, który uprawnia do zakupu niektórych rodzajów broni, wymagane są teraz dodatkowe czynności sprawdzające aby kupić karabin samopowtarzalny. Nowe przepisy przewidują także możliwość wszczęcia postępowania karnego przeciwko właścicielowi broni, który narusza przepisy dotyczące bezpiecznego przechowywania.

Loren Cult, lokalny szef policji w miejscowości Republic w hrabstwie Ferry w stanie Washington stwierdził, że nie będzie egzekwował tych praw. Loren Culp na Facebooka, wyjaśnił obywatelom swojego miasta, że nie planuje wdrożenia zasad, które naruszają Drugą Poprawkę, ale i stanową konstytucję, która także gwarantuje prawo do posiadania broni. Szef policji w Republic napisał na Facebook:

Składałem trzy publiczne przysięgi, jedną w armii amerykańskiej i dwie jako funkcjonariusz policji. Wszystkie zawierały podtrzymywanie i obronę Konstytucji Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Tak długo jak jestem szefem policji w Republic, żaden policjant nie naruszy prawa obywateli do posiadania i noszenia broni palnej. Kropka!

(źródło foxnews.com)

Tak wygląda ten niesamowity policjant, obrońca ludzkich, naturalnych praw.

A teraz przekażcie ten wpis Zielińskiemu, Brudzińskiemu czy innym kacykom z PiS, albo pierwszemu z brzegu policyjnemu komendantowi z ten kraj i obserwujcie ich reakcję. Oni całkiem szczerze pomyślą, że ten zwyczajnie uczciwy i prawy człowiek oszalał, zwariował i jest naruszycielem prawa.

Zazdrościcie Amerykanom, że mają takich policjantów? Ja też im zazdroszczę… czas myśleć o emigracji. W ten dziadowski, bo socjalistyczny kraj czeka nas zaciskanie sznura na szyi. Już wkrótce będzie akcja konfiskujemy ludziom broń, oczywiście w imię praworządności, rok 100 rocznicy niepodległości już policji kończy się…