Michael Bloomberg zamierza ubiegać się o nominację Demokratów w wyborach prezydenckich 2020 r. z hasłem “kontroli broni”

Michael Bloomberg planuje uzyskać nominację Demokratów w wyborach prezydenckich w 2020 roku w Stanach Zjednoczonych. Głównym jego hasłem ma być kontrola broni i walka z globalnym ociepleniem.

Ten bardzo bogaty i uprzywilejowany człowiek będzie musiał przekonać Demokratów do siebie. Zamierza uczynić to walcząc z danym przez Boga wszystkim ludziom prawie do posiadania i noszenia broni.

(źródło thetruthaboutguns.com)

Zdaje mi się, że jego oferta nie trafi do zwykłych Amerykanów, a coraz bardziej zradykalizowanych zwolenników Demokratów, mieszkańców wielkich miast.

Amerykanie cieszą się z wzrostu gospodarczego, martwią się nielegalną imigracją, a prawo do broni traktują jako coś co jest ich naturalnym prawem nadanym ludziom przez Boga.

Życzę panu Bloombergowi wielu wydatków i spektakularnej klęski. Wydziczanie się Demokratów po zdobyciu przewagi w Izbie Reprezentantów wzmaga się. Jest szansa, że przy wyborach prezydenckich i kolejnych wyborach do Kongresu przegrają wszystko.