Z cyklu broń ratuje życie: uzbrojony pacjent powstrzymał atak w gabinecie stomatologicznym – nazywamy go bohaterem, powiedział miejscowy szeryf

USA, Tennessee, Kingsport, 13 lutego 2019 r. Mężczyzna posiadający licencję na noszenie broni postrzelił kilka razy atakującego mordercę.

Około 9,30 do gabinetu stomatologicznego w Kingsport wszedł uzbrojony mężczyzna i strzelił do pracującej tam swojej żony. W gabinecie było wielu pacjentów. 

Na miejscu był pacjent, który posiadał licencję na noszenie broni i miał broń palną. Gdy zorientował się, że pojawiło się zagrożenie zaczął strzelać do napastnika, wielokrotnie go trafiając.

Przybyły na miejsce szeryf hrabstwa Sullivan powiedział do mediów, że mężczyznę, który powstrzymał mordercę nazywa dzisiaj bohaterem.

(źródło timesnews.net breitbart.com)

Szeryf nazwał cywilnego posiadacza broni bohaterem, bo facet dobył broni i zaczął strzelać do napastnika. Zdajecie sobie sprawę, na podstawie tej wiadomości, że oni tam w Ameryce posługują się zupełnie inną skalą wartości niż w naszym skundlonym państwie.

Tu obywatel jest prochem, niczym, przedmiotem do obrabowania go w podatkach i wsadzenia do więzienia, gdyby zaatakowany wpadł na pomysł aby się bronić.

Bardzo źle oceniam socjalistyczną dzisiejszą Polskę. Nie ma tu nadziej, nie ma entuzjazmu, nie ma powodu aby się w jakikolwiek sposób okazywać patriotyzmem wobec tego antyobywatelskiego potwora, jakim jest socjalistyczna Polska.