Z cyklu broń ratuje życie: uzbrojony mężczyzna zaczął strzelać po tym jak obudził się, a w sypialni zobaczył czterech uzbrojonych napastników

Republika Południowej Afryki, Gauteng. Jeden z czterech napastników zmarł po tym, gdy został postrzelony przez uzbrojonego mężczyznę, który jak tylko się obudził zaczął strzelać do bandytów będących w jego w sypialni.

Właściciel domu spał w swoim łóżku z żoną. W pewnym momencie obudził się i zobaczył czterech napastników. W kierunku śpiących padł strzał. Obudzony mężczyzna posiadał licencję na broń i miał broń przy łóżku. Zaczął strzelać.

Jeden z napastników wielokrotnie trafiony padł, pozostali uciekli. Przybyła na miejsce policja znalazł przy napastniku nielegalną  broń. Napastnik na skutek ran postrzałowych zmarł, zaatakowanemu mężczyźnie i jego żonie nic się nie stało.

Pozostali napastnicy uciekając wdali się w strzelaninę z policją, jeden został zastrzelony, dwóch ujęto.

(źródło iol.co.za)

To wiadomość z lutego 2019 r. z RPA. Już wkrótce obrona z użyciem broni palnej nie będzie w RPA możliwa. Rząd RPA chce wykluczyć możliwość posiadania broni palnej dla samoobrony. Pisałem o tym w dzisiejszym wpisie pt. Zakaz stosowania broni w samoobronie – rząd Republiki Południowej Afryki chce pozwolić wymordować białych mieszkańców RPA.

Bandyci, jak ci z wiadomości, oczywiście broń zachowają. Będzie jak powinno być, zgodnie z komunistyczną ideologią. Ofiara będzie bezbronna, oprawca z bronią w łapie.