Z cyklu broń ratuje życie: naćpany włamywacz i zboczeniec skutecznie powstrzymany kilkoma strzałami z broni palnej

Naćpany mężczyzna, który wdarł się do sypialni 12-letniej dziewczynki, został skutecznie powstrzymany kilkoma strzałami z broni palnej.

Wszystko to co opiszę poniżej na podstawie relacji z foxnews.com wydarzyło się w Ameryce, w stanie Kentucky, w mieście Louisville, kilka dni temu.

Donald Oliver, 38-letni mężczyzna wdarł się do domu po sąsiedzku do sypialni 12 letniej dziewczynki. Tam zaczął zdejmować ubranie. Dziewczynka uciekła.

pan przestępca już trzeźwy, w więziennym uniformie, na wózku dowieziony przed oblicze sądu
– Donald Oliver, lat 38

Zapewne porządnie naćpany, po zdarzeniu policja znalazła na miejscu heroinę, nieproszony sąsiad w samych gatkach wszedł do kuchni, gdzie spotkał chłopaka matki dziewczynki.

Domownik chciał wyrzucić z domu nieproszonego gościa, ale ten nie reagował na słowa, doszło do szarpaniny. Matka dziewczynki pobiegła do swojej sypialni wzięła broń i udało jej się podać ją swojemu chłopakowi.

To ostatecznie uspokoiło napastnika, kilka strzałów w kierunku napastnika spowodowało, że zaniechał wszelkiej agresji, uspokoił się i cierpliwie czekał na przyjazd policji.

Napastnik miał szczęście, został żywy i w stanie niezagrażającym życiu zabrany do szpitala. Teraz będzie miał poważne kłopoty. Na pierwszą rozprawę przywieziony został z aresztu na wózku.

Okoliczni mieszkańcy bardzo pochwalają użycie broni przeciwko napastnikowi. Oczywiście policja nie prowadzi żadnego postępowania w związku z użyciem broni, a jedynie sprawę o włamanie i pozostałe czyny jakich dopuścił się pan Donald Oliver.

O sprawie piszą media na świecie, nawet stacja Fox News, o której istnieniu wiedzą w tzw. dziennikarze Polsce. Niestety poza moim blogiem nie znalazłem relacji o tej sprawie, która jest dowodem na to jak ważne jest posiadanie broni palnej w nocnej szafce.

Niestety w Polskich mediach o użyciu broni palnej pisze się wyłącznie w taki sposób, aby fałszywie kreować rzeczywistość, że broń niesie śmierć i zniszczenie, a nie ratuje w potrzebie ofiary przestępstw.