Z cyklu broń ratuje życie: babcia z karabinem zatrzymała przestępcę

W stanie Alabama 75-cio letnia kobieta zatrzymała uciekającego przestępcę. 

Przestępca uciekał autem, które rozbił w pobliżu domu pani Marci Black. Gdy zbliżył się do domu kobieta zapytała w czym może mu pomóc, chciał skorzystać z telefonu kobiety.

Kobieta wzięła swoją broń. Wystrzeliła w powietrze i skierowała karabin w kierunku przestępcy. W tym czasie jej wnuczka zatelefonowała pod numer alarmowy aby wezwać policję.

Kobieta mówiła później, że wcale nie chciała strzelać do przestępcy, ale chciała aby myślał, że jest gotowa użyć przeciwni niemu broni, z tego powodu strzeliła w powietrze.

(źródło foxnews.com)

Wiecie co by było w dziadowskim państwie, zwanym Polska? Wiecie, ale dla utrwalenia tej wiedzy napiszę, a może zajdzie tu ktoś kto jeszcze nie wiem jak opresyjna i wredna jest tzw. władza polska. 

Dzielni policjanci zabraliby kobiecie każdą broń jaką miała w domu, całą amunicję. Jeszcze dzielniejsza prokuratura wszczęłaby postępowanie karne w sprawie narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia przechodzącego opodal pana, który zupełnie przypadkowo był przy okazji poszukiwanym przestępcą. Bohaterska babcia utraciłaby pozwolenie na  broń, bo użyła jej bezprawnie.

Piszę to co czytacie na podstawie ostatnich doświadczeń pewnego człowieka, o których jeszcze nie mogę wam napisać. Mam nadzieję, że przyjdzie taki czas, że napiszę wam straszliwą historię. Może przeczytacie o niej w jakimś innym miejscu, dam znać w takim przypadku. Będziecie musieli siedzieć podczas czytania, bo to nie do uwierzenia jest jak parszywa jest polska policyjno/prokuratorska rzeczywistość.