10 strzałów ku chwale Ojczyzny w rocznicę Bitwy Warszawskiej – zapraszam na zawody strzeleckie

Zapraszam już dzisiaj na zawody strzeleckie na strzelnicę Battlefield w Forcie Marian w Malechowie. Zawody 10 strzałów ku chwale Ojczyzny w rocznicę Bitwy Warszawskiej to próba odbudowania przedwojennej tradycji organizowana zawodów tytułowanych “10 strzałów ku chwale Ojczyzny”. Wówczas się udało, może i nam się powiedzie.

Zawody odbędą się 24 sierpnia 2019 roku, w sobotę, od godziny 9.

Celem naszych zawodów jest również:

  • upamiętnienie zwycięskiej Bitwy Warszawskiej w starciu z bolszewikami,
  • upowszechnianie strzelectwa sportowego,
  • integracja środowiska strzeleckiego i członków KKS Kaliber,
  • doskonalenia umiejętności strzeleckich,
  • krzewienie postaw proobronnych i dostępu do broni palnej.

Za uczestnictwo w zawodach każdy uczestnik otrzyma dyplom, a zwycięzcy  dyplomy, puchary, medale i przeróżne nagrody, które zostały opisane w regulaminie zawodów. Atrakcją zawodów będzie losowanie pośród wszystkich uczestników broni, a kto wylosuje i odpowie poprawnie na konkursowe pytanie, będzie mógł odebrać z koncesjonowanego sklepu Raj dla myśliwego w Słupsku pistolet.

Regulamin zawodów został opublikowany na stronie Zachodniopomorskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Tutaj zamieszczam regulamin zawodów w porządnej i czytelnej formie graficznej:

Download (PDF, 486KB)

Zamieszczam regulamin po swojemu, bo ZZSS sprawił, że w systemie rejestracji zawodów nie można wstawić własnego pliku z regulaminem, trzeba skorzystać z generatora regulaminów. W konsekwencji regulamin zawodów wygląda tam tak, jak mi się nie podoba, siermiężnie. Mam wrażenie, że nawet nieczytelnie i z błędami.

Pomimo tego 🙂 zawody mam nadzieję będą udane. Już dzisiaj w imieniu Koszalińskiego Klubu Strzeleckiego “Kaliber” do udziału w zawodach zapraszam.