W ciągu 5 lat podwoiła się liczba egzemplarzy broni posiadanej przez Niemców – broń kupują chętnie kobiety

Portal money.pl zawiadamia, że w ciągu ostatnich 5 lat podwoiła się liczba zarejestrowanych egzemplarzy broni w Niemczech. Broń kupują coraz częściej kobiety – zwłaszcza po zajściach podczas Sylwestra w Kolonii w 2015 r. W 2014 roku na tysiąc mieszkańców Niemiec przypadały 263 egzemplarze broni, dzisiaj jest to 640 sztuk.

Zdaniem niemieckich policjantów nie ma wątpliwości – chodzi o ukryte poczucie niepewności i zagrożenia. Wyraźny wzrost zainteresowania posiadaniem broni rozpoczął się po zajściach podczas Sylwestra w Kolonii w 2015 r., gdy setki bliskowschodnich może afrykańskich mężczyzn miały molestować i okradać zgromadzone na głównym placu miasta kobiety. Niemiecka policja była bezradna.

Zdaniem dzielnych niemieckich policjantów jest to zjawisko problematyczne. Policjanci proponują przywrócenie Niemcom poczucia bezpieczeństwa poprzez zwiększenie patroli policyjnych na ulicach.

W wiadomości z portalu money.pl nieco pomylono statystyki. Liczbę egzemplarzy broni pomylono z ilością pozwoleń na 1000 mieszkańców. Można jednak uznać, że to nie ma większego znaczenia. Z wiadomości wynika istniejące zjawisko, stymulowane strachem przed obcymi kulturowo gośćmi Angeli Merkel.

Z informacji wynika również to, że Niemcy mają wielokrotnie więcej broni niż Polacy a tempo przyrostu ilości egzemplarzy broni wskazuje na znacznie łatwiejszą niż w Polsce procedurę. W Niemczech przez 5 lat podwoiła się liczba egzemplarzy broni w Polsce zdecydowanie nie.

W Polsce na przestrzeni ostatnich 10 lat nieco wzrosła ilość broni, ale nie dwukrotnie. W rękach Polaków. Łącznie mamy jej około 500 tys., dziesięć lat temu było to około 400 tys. Osób posiadających pozwolenia na broń jest w Polsce pomiędzy 150 tys. a 200 tys. Znacznie odstajemy od średniej europejskiej.

Jak widać na nic lewicowe zaklinanie rzeczywistości, wtłaczanie ludziom socjalistycznych antywartości do głów nie działa skutecznie. Zupełnie naturalne zachowanie człowieka gdy uzna, że coś mu grozi, to zdobyć jakiś rodzaj broni do obrony własnej. Najlepszym urządzeniem jest broń palna – wynalazek naszej cywilizacji.

Z tym pogodzić się nie chcą lewicowi inżynierowie społeczni. Oni chcą by człowiek postępował przeciwnie do swoich naturalnych skłonności i potrzeb. Gdy przestrzegający prawa ludzie zaczynają posiadać broń to jest dla nich problem.

Miałem złe zdanie o Niemcach, miałem przekonanie, że są ulegli lewicowej władzy i już nie używają rozumu. Dzisiaj widzę, że jednak się nieco myliłem. Zupełnie mi to nie przeszkadza, a nawet się cieszę, że mamy sąsiadów, którzy dają nam bardzo dobry przykład co należy robić gdy pojawia się jakieś zagrożenie.