Zapraszam na zawody “10 strzałów ku chwale Ojczyzny w rocznicę odzyskania niepodległości”

Zapraszam na zawody strzeleckie “10 strzałów ku chwale Ojczyzny w rocznicę odzyskania niepodległości”. Zawody odbędą się na strzelnicy Battlefield w Malechowie w Forcie Marian w dniu 11 listopada 2019 r. Zaczynamy o godzinie 10.

Regulamin zawodów:

Download (PDF, 327KB)

Tradycyjnie zawody strzeleckie odbędą się w konkurencjach pistolet, strzelba i karabin. Zawody odbędą się z udziałem obserwatora wojewódzkiego związku sportowego, a udział w nich kwalifikuje się do przedłużenia licencji PSZZ.

Pewną odmiennością wobec innych zawodów są konkurencje pistoletowe, które odbywają się w formule pojedynków strzeleckich. Pojedynki strzeleckie organizowane przez KKS  Kaliber to takie trochę szybsze strzelanie do celów metalowych. Szczegóły w powyższym regulaminie.

Jak w każdych zawodach organizowanych na strzelnicy Battlefield, wszystkich zawodników uczestniczących w zawodach czeka udział w losowaniu nagrody specjalnej – broni palnej ufundowanej przez organizatora zawodów Koszaliński Klub Strzelecki “Kaliber”. Szczegóły w powyższym regulaminie.

Każdy uczestnik zawodów otrzyma dyplom dokumentujący jego uczestnictwo w zawodach “10 strzałów ku chwale Ojczyzny w rocznicę odzyskania niepodległości”. Dla zwycięzców konkurencji strzeleckich przewidziane są dyplomy, medale i puchary.

Sponsorem nagród jest sklep Ranger z Koszalina oferujący szeroki asortyment artykułów militarnych, surwiwalowych, obronnych i sam nie wiem jakich jeszcze. Wkrótce także będzie dostępna tam broń i amunicja.

Widzimy się na zwodach? Poza strzelaniem można będzie zwiedzić muzeum w Fort Marian, które co chwila prezentuje nowe eksponaty. Nie ma szans aby znudziło się oglądanie tego co można tam zobaczyć.