Agresja imigrantów w Europie zmienia zachowania społeczne

Grupa około 10 imigrantów z Syrii i Afganistanu zaatakowała w sobotni (9.11.2019 r.) wieczór dyskotekę Kulti w wiosce Trebbin w Brandenburgii w Niemczech. Po wcześniejszym odprawieniu dwóch z nich przez bramkarzy, powrócili większą ekipą z maczetami i próbowali urżnąć głowę bramkarzowi.

Na szczęście dla bramkarza przy drzwiach – zidentyfikowanego tylko jako Tom – był on w stanie odeprzeć atak maczetą przy użyciu własnych rąk i wycofać się z powrotem do środka lokalu. Następnie wraz z trzema kolegami blokował drzwi podczas gdy napastnicy-azylanci próbowali przebić się przez drewniane drzwi przy użyciu maczet.

Dwóm członkom grupy odmówiono wstępu na dyskotekę z powodu nieodpowiedniego zachowania którego dopuścili się w przeszłości – nie dlatego, że byli imigrantami. Później wrócili W odpowiedzi chłopaki wróciły z kolegami i bronią.

“Dwóch z nich dostało zakaz wstępu dwa tygodnie temu, ponieważ próbowali dostać się do lokalu przez płot” – powiedział Frank Siefert, który prowadzi Kulti. “Nie mamy nic przeciwko osobom ubiegającym się o azyl. Ale kto nie zachowuje się odpowiednio nie ma prawa wejść do lokalu.”

Tom, bramkarz, opowiedział o tym incydencie: “Odparowałem cios przedramieniem i odepchnąłem go z powrotem. Upadł na pozostałych dwóch. Wykorzystaliśmy te sekundy, aby się wycofać i zamknąć drzwi. Potem próbowali się przez nie włamać. Najwyraźniej planowali zemstę, bo inaczej nie przynieśliby broni”.

Zgłoszono jedną ranę. Gdy imigranci siekali drzwi maczetami, drewniana drzazga trafiła w oko jednego z gości lokalu. Został on zabrany na izbę przyjęć i poddany hospitalizacji.

Klub podobno przyciąga wielu młodych ludzi, ponieważ oferuje tanie drinki. Znajduje się on również zaledwie 20 minut na południowy zachód od Berlina, największego miasta Niemiec.

W Europie przemoc ze strony imigrantów zmieniła zachowania społeczne, a wiele europejskich kobiet obawia się wychodzić samotnie lub nawet w małych grupach. Kiedy już wychodzą, często tworzą one w klubach “kręgi obronne” aby uniknąć nękania.

Incydent w Trebbin jest tylko jednym z wielu  przypadków niewłaściwego zachowania się migrantów w Niemczech. W 2017 r. w pobliskiej Saksonii dyskoteka zakazała wstępu wszystkim osobom ubiegającym się o azyl z powodu powtarzającej się przemocy, kradzieży i molestowania seksualnego młodych kobiet.

 W 2016 r. uchodźca z Syrii zamordował kobietę w ciąży i zranił dwie kolejne w ataku z użyciem maczety w pobliżu Stuttgartu. Uchodźca podobno zakochał się w ofierze.

Dwudziestodwuletni Ali Bashar, syryjski uchodźca, który przybył do Niemiec wraz z rodziną w 2015 roku, został skazany w lipcu za gwałt i zabójstwo 14-letniej Susanny Feldman w pobliżu Moguncji. Bashar jest również badany pod kątem gwałtu na 11-letniej dziewczynce.

W Sylwestra 2015 r. w Kolonii około 2000 imigrantów tworzących gangi, napadło, zgwałciło i w inny sposób molestowało seksualnie około 1200 niemieckich kobiet.

Te i setki kolejnych ataków miały miejsce w Niemczech i w całej Europie od początku “kryzysu migracyjnego” w Europie w 2015 roku.

Niemcy mogą podziękować kanclerz Angeli Merkel za te akty przemocy. Jej decyzja o otwarciu bram kraju dla setek tysięcy imigrantów uciekających z Syrii, Afganistanu i innych krajów Bliskiego Wschodu w 2015 r. doprowadziła do chaosu w jej kraju i w dużej części Europy.

Przemoc z użyciem maczet  rozprzestrzeniła się również na innych europejskich krajach.

Dokładnie w sierpniu tego roku w Londynie, 28-letni policjant został prawie pocięty na śmierć przez uzbrojonego w maczetę motocyklistę Muhammada Rodwana. Oficer został wielokrotnie uderzony ostrym narzędziem, a Rodwan prawie obciął mu kciuk.

Jeśli uważasz, że są to pojedyncze przypadki, weź pod uwagę, że niemiecki magazyn dla kobiet Illu der Frau opublikował niedawno artykuł z poradami jak radzić sobie w przypadku otrzymania  ran kłutych ,artykuł ten znalazł się w dziale “zdrowie i kondycja”. Daily Mail informuje, że atak z użyciem maczety zdarza się w Wielkiej Brytanii średnio co 90 minut.

Miliony migrantów, którzy napłynęli do Europy w ciągu ostatnich kilku lat, przyniosły wielkie zmiany w społeczeństwie europejskim i praktycznie żadne z tych zmian nie mogą być traktowane jako zmiany na lepsze. Ten zalewający obecnie Europę Zachodnią typ imigranta nie tylko nie asymiluje się z nową kulturą, ale także stosuje bardzo dobrze znane sobie metody radzenia sobie z kobietami. Ludzie ci instynktownie robią wszystko aby ustanowić jedynie słuszny, w swoim mniemaniu, porządek jeśli chodzi miejsce i rolę kobiet. 

James Murphy.

(źródło thenewamerican.com, tłumaczenie Maciej Rozwadowski)

Amerykanie mają może swoją, czasami pogmatwaną, poprawność polityczną. Na szczęście pisząc o sprawach europejskich czasem się jej wyzbywają i piszą wprost jak jest. Taki właśnie jest ten artykuł dotyczący pozornie drugorzędnej sprawy gdzieś na niemieckiej wsi. Jednak temat rozlewa się ukazując, i tak w ogromnym pomniejszeniu, skalę zjawiska przemocy stosowanej przez “socjalnych imigrantów”.

Oni się nie cofną, ich nie da się przekonać, do nich przemawia tylko to czego nauczyli się w swoim starym świecie – siła i bezmyślna przemoc.

Jeśli przyjrzeć się oficjalnym informacjom to widać, że coraz więcej takich kwiatków wychodzi na światło dzienne. Oznacza to, że informacje te należy traktować bardzo poważnie a pokazywane coraz częściej kulturowe i społeczne zagrożenia nie jest bynajmniej wyolbrzymione.

Póki co nie musimy się martwić o bezpieczeństwo swoich żon i córek, ile jeszcze czasu stan ten będzie się utrzymywał? Tego nie wiadomo…

Maciej Rozwadowski