Strzelanina Co2

Ogłupienie przekroczyło poziom krytyczny ostrzegający o zdarzeniu z intelektualnym dnem. Obawiam się jednak, że moja ocena jest błędna, intelektualne dno zostanie przekroczone. Tam gdzie jest miejsce na głupotę, tam nie ma dna, tam jest ciągle szansa na wybicie się.

Download (PDF, 73KB)

Napisałem powyższe i zacząłem szukać informacji na policyjnych stronach i patrzcie co znalazłem. Dzielni policjanci potwierdzają moje podejrzenia, że w pisaniu bzdur nie ma dna. Patrzcie co oni napisali:

zabrze.policja.gov.pl

Z czego do policjantów strzelali? No z zabawkowych pistoletów na CO2, ale dzielni policjanci nie byli łaskawi o tym napisać. Czy przemilczenie tej ważnej informacji podnosi ich odwagę i bohaterstwo? Może tak być, no bo co innego używać broni służbowej wobec pajaców, którzy strzelają z zabawek na kulki, a co innego używać broni służbowej do osób strzelających do policjantów. Lud nieświadomy niczego pomyśli, że strzelali z broni palnej.

Autentycznie, ja czasami opadam z sił. Nie wiem jak takie sprawy jak tak powyżej komentować. Normalnie to powinien ktoś tam powiedzieć – puknij się w łeb i przestań pisać bajki – ale oni to co czytacie piszą na poważnie.