Po co ci broń? Atak nożownika w Warszawie.

Szokujące sceny w Warszawie. Trwa policyjna obława po ataku nożownika

Niezidentyfikowany napastnik zaatakował 61-letniego mężczyznę w Warszawie i zadał mu cios w plecy, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Policja szuka sprawcy.Do ataku doszło we wtorek przed godziną 10 przy Placu Politechniki w Warszawie. Nieznany napastnik rzucił się na 61-letniego mężczyznę i zadał mu cios w plecy ostrym narzędziem.

Nożownik zaatakował mężczyznę w ruchliwym miejscu stolicy, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Chwilę po napaści na miejsce przybyła policja i karetka pogotowia. Poszkodowany 61-latek, który doznał poważnych obrażeń, został przetransportowany do szpitala. Według wstępnych informacji, ma uszkodzone narządy wewnętrzne i wymagał operacji.

Sprawę opisał również na swoim profilu na Facebooku “Miejski Reporter”, który przekazał, że “osoba, która była ochraniana przez ochroniarza, została dźgnięta nożem”.

Według świadków zdarzenia, tuż po zadaniu ciosu, napastnik oddalił się z miejsca ataku na pieszo. Funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring z miejsca zdarzenia i rozpoczęli obławę za sprawcą napaści.

Nad ustaleniem sprawcy pracują policyjni wywiadowcy, jednak na ten moment nie wiadomo, czy napastnik znał swoją ofiarę i jaki był motyw ataku.

W całości za : natemat.pl

MR