Demokraci wyćwiczyli się w komunistycznych metodach walki politycznej. Aparat “sprawiedliwości” został zaprogramowany przeciwko Trumpowi.

Były prezydent Donald Trump potępił “demokratycznych komunistów”, którzy “chcą więzić swoich przeciwników” na konwencji stanowej Partii Republikańskiej w Georgii, swoim pierwszym publicznym wystąpieniu od czasu postawienia mu zarzutów federalnych.

Trump, czołowy republikański kandydat na prezydenta, ogłosił w czwartek (08.06), że Departament Sprawiedliwości postawił go w stan oskarżenia w związku ze sprawą przechowywania tajnych dokumentów. W piątek (09.06) ujawniony został 49-stronicowy akt oskarżenia. W przemówieniu Trump odniósł się do treści aktu oskarżenia, twierdząc, że w kraju istnieją “dwa standardy sprawiedliwości”. Oto fragment jego przemówienia:

Razem stawiamy czoła globalistom. Przeciwstawiamy się marksistom. Przeciwstawiamy się RINO, komunistom i ekstremistom środowiskowym. Przeciwstawiamy się fanatykom otwartych granic, radykalnej lewicy demokratów, ich bezprawnym partyjniackim prokuratorom i mediom spod znaku Fake News.

5 listopada 2024 r. przeciwstawimy się skorumpowanemu establishmentowi politycznemu, wyrzucimy totalnie skorumpowanego Joe Bidena z Białego Domu i dokończymy to, co zaczęliśmy!

Oni dzisiaj przyjdą po MNIE, ale jutro przyjdą po CIEBIE - ja tylko stoję im na drodze.

Mamy teraz dwa standardy sprawiedliwości w naszym kraju. Demokratyczni komuniści chcą więzić swoich przeciwników, podczas gdy chronią morderców którzy grasują po naszych miastach dzień i noc, oraz innych bezczelnych przestępców.

Oczekuje się, że Trump zwróci uwagę iż akt oskarżenia pojawił się tego samego dnia, w którym Republikanie Izby Reprezentantów zapoznali się z dokumentem FD-1023, który “podobno opisywał podejrzenia, że były wiceprezydent Biden był powiązany ze spiskiem łapówkarskim o wartości 5 milionów dolarów, obejmującym zagraniczne firmy i podważającym politykę zagraniczną USA”, co opisywał Joel Pollack z Breitbart News (www.breitbart.com).

“Albo mamy rządy Deep State, albo mamy Demokrację… Albo Deep State zniszczy Amerykę, albo MY zniszczymy Deep State”.

Następnie Trump pochwali się osiągnięciami z czasów, gdy był prezydentem:

Zapewniliśmy największe cięcia podatkowe i regulacyjne w historii, a także zbudowaliśmy największą gospodarkę w historii świata. Osiągnęliśmy niezależność energetyczną i dominację energetyczną po raz pierwszy od 60 lat, a benzyna była po 1,87 dolara za galon.

Stworzyliśmy najbezpieczniejszą granicę w historii Stanów Zjednoczonych, zbudowaliśmy setki mil muru granicznego, przekonaliśmy Meksyk do skierowania 28 000 żołnierzy celem ochrony granicy, wynegocjowaliśmy program "Pozostań w Meksyku", wdrożyliśmy szybkie deportacje zgodnie z procedurą 42, a na koniec zakończyliśmy praktyki typu złap-i-wypuść.

Podkreślił on również filary polityczne, które znajdują się na czele jego programu 2024, w tym jego wizje zakończenia zarówno wojny na Ukrainie, jak i zależności gospodarczej od Chin, a także zajęcie się teorią płci i krytyczną teorią rasy w szkołach:

Zanim jeszcze dotrę do Gabinetu Owalnego, wkrótce po tym jak wygram prezydenturę, rozstrzygnę straszliwą wojnę między Rosją a Ukrainą. Stanie się to w ciągu 24 godzin. Jestem jedynym kandydatem, który może złożyć tę obietnicę: Zapobiegnę trzeciej wojnie światowej. Beze mnie do niej niestety dojdzie.

Aby uratować naszą gospodarkę przed katastrofą inflacyjną i katastrofą gospodarczą Joe Bidena, zapewnię obniżki podatków, obniżki cen energii i obniżki stóp procentowych, jakich nigdy wcześniej nie widzieliście.

Odbiorę Chinom status kraju najbardziej uprzywilejowanego w handlu. Zbuduję całkowitą niezależność od Chin. I pociągnę Komunistyczną Partię Chin do odpowiedzialności za rozpylenie chińskiego wirusa na świecie.

Natychmiast podpiszę nowy dekret wykonawczy, aby odciąć fundusze federalne dla każdej szkoły promującej Krytyczną Teorię Rasy, transpłciowy obłęd i inne nieodpowiednie treści o charakterze rasistowskim, seksualnym lub politycznym dla naszych dzieci.
  1. Trump określi również Bidena mianem jednego z najgorszych prezydentów w historii USA, zapewniając jednocześnie, że “milcząca większość rośnie w siłę – a pod naszym przywództwem wyciszani mężczyźni i kobiety nie będą już niesłyszalni!”.

Trump ma ponownie przemawiać w sobotę na konwencji Partii Republikańskiej Karoliny Północnej w Greensboro.

Nick Gilbertson (www.breitbart.com)

tłumaczył MR