Karma wraca: Pani demokratka która chciała likwidować policję dostała łomot od bandytów i teraz już bardzo lubi policję.

Demokratyczna liderka DFL w Minnesocie przekonała się w tym tygodniu, dlaczego likwidacja służb policji może nie być najlepszym pomysłem.

Czterech uzbrojonych bandytów, na oczach jej dzieci, pobiło i porwało Shivanthi Sathanandan, drugą wiceprzewodniczącą DFL, Partii Demokratyczno-Rolniczo-Pracowniczej Minnesoty.

W odwecie ofiara rzuciła się na przestępców na Facebooku i podziękowała policji. W 2020 r., po tym jak George Floyd zmarł z powodu przedawkowania fentanylu podczas policyjnej interwencji, ta sama osoba chciała aby wszyscy policjanci zostali wysłani na bezrobocie.

Minneapolis, MN:

Napady na samochody nadal dotykają miasto; w tym tygodniu druga wiceprzewodnicząca DFL Shivanthi Sathanandan została brutalnie zaatakowana i pobita na oczach swoich dzieci, na podjeździe swojego domu, w biały dzień. 

Sathanandan szczegółowo opisała atak w długim i emocjonalnym poście na Facebooku kilka dni temu.

“Wczoraj moje dzieci i ja zostaliśmy brutalnie napadnięci na podjeździe naszego domu w Minneapolis” – napisała. “Czterech bardzo młodych mężczyzn, wszyscy z bronią w ręku, brutalnie powaliło mnie na ziemię na oczach naszych dzieci. Ci młodzi ludzie trzymali naszych sąsiadów na muszce, kiedy ci podbiegli i próbowali mi pomóc. Wszystko w biały dzień”.

Sathanandan nie opisała tych “młodych mężczyzn”, podobnie jak nie uczynił tego policyjny raport o przestępstwie.

Ale jeden czołowy demokrata zamieścił zdjęcie jej zakrwawionej twarzy.

To twarz matki która właśnie została pobita. Matki, której jedyną myślą było: “pozwól mi uciec wystarczająco daleko i walczyć wystarczająco zawzięcie aby moje dzieci miały szansę uciec”. To jest twarz matki, która właśnie słuchała, jak jej czteroletnia córka krzyczy a jej siedmioletni syn woła o pomoc, ponieważ źli ludzie mordują jego mamę na podwórku, jej sąsiedzi krzyczą z oburzenia… a wszystko to podczas bicia bronią i pięściami oraz kopania.

Kwartet “młodych mężczyzn” pobił ją na miazgę. “Mam złamaną nogę, głębokie rany na głowie, siniaki i skaleczenia na całym ciele” – kontynuowała. “I jestem wściekła”.

Co zrozumiałe, wściekła lewicówka właśnie totalnie zmieniła zdanie na temat zaorywania departamentu policji. Zauważając, że “NIE MA WĄTPLIWOŚCI”, że mężczyźni są recydywistami w procederze kradzieży samochodów i “wciąż są na NASZYCH ulicach”. Sathanandan w swoim zapamiętaniu nie wezwała jedynie władz miasta do uczynienia Kyle’a Rittenhouse’a następnym szefem policji.

“Musimy pozbyć się nielegalnej broni z naszych ulic, złapać tych młodych ludzi, którzy chodzą sobie swobodnie powodując chaos w naszym mieście, zatrzymać ich w areszcie i postawić przed sądem. OD RAZU” – pomstowała:

Spójrz na moją twarz. PAMIĘTAJCIE O MNIE, kiedy będziecie popierać akcje wypuszczania nieletnich i młodych ludzi z aresztu, aby włóczyli się po naszych ulicach, zamiast PONOSIĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE DZIAŁANIA.

Mogliście dzisiaj czytać nekrolog mój i moich dzieci. Ale zamiast tego jestem tutaj. Aby to napisać. 

Spójrz na moją twarz. Ci przestępcy nie wygrają. Musimy odzyskać nasze miasto. I to nie będzie ostatnia wiadomość ode mnie na ten temat. 

Dziękuję niesamowitym funkcjonariuszom 4. posterunku w Minneapolis, burmistrzowi Freyowi, komendantowi O'Harze, ratownikom medycznym, sąsiadom, przyjaciołom i rodzinie DFL, którzy przyszli nam z pomocą podczas tego przerażającego doświadczenia. Jestem bardzo wdzięczna za tę społeczność, która otacza nas miłością.

Zwolnić gliniarzy!

Po śmierci Floyda, 25 maja 2020 r., Sathanandan grała na inną nutę. “Zamierzamy zlikwidować Departament Policji w Minneapolis” – napisała na Facebooku. “Powiedz to ze mną. DISMANTLE 👏🏿 The 👏🏿 Minneapolis 👏🏿 Police 👏🏿 Department 👏🏿”.

Sathanandan napisała, że z powodu śmierci Floyda policjanci okazują się być wrogami czarnoskórych mieszkańców miasta. Pan Floyd stawiał opór podczas aresztowania po tym, gdy próbował zapłacić fałszywym banknotem 20-dolarowym w sklepie spożywczym:

Co możemy teraz zrobić jako sojusznicy? SŁUCHAĆ i UCZYĆ się od naszego czarnoskórego rodzeństwa. A następnie POWTARZAĆ tę wiadomość w każdym miejscu i w każdej chwili. MPD systematycznie zawodzi czarną społeczność, zawiodła NAS WSZYSTKICH. Nadszedł czas, aby zbudować nową infrastrukturę, która będzie działać dla WSZYSTKICH społeczności. Jeśli nadal nie zgadzasz się z tym PODSTAWOWYM FAKTEM, nie jestem pewna co mogę ci doradzić.

Sathanandan był również zachwycona gdy szkoły miejskie rozwiązały umowę z policją. “Dziękuję członkom Rady Szkolnej Minneapolis za załatwienie tej sprawy!” – napisała. “Dokładnie tak, jak powinno być – MPD nie powinien zagrzewać miejsca w szkołach naszych dzieci”.

Ona uważała, że policja w Minneapolis w ogóle nie powinna istnieć… przynajmniej do czasu, gdy “czterech bardzo młodych mężczyzn” obiło jej łepetynę, ukradło samochód i nastraszyło jej dzieci.

Odpowiedzi na jej stronie na Facebooku były oczywiste.

“Próbowałaś zadzwonić na policję?” – zapytał jeden z komentujących. “Masz to, o co prosiłaś!” – napisał inny.

“Twoja partia DFL LITERALNIE walczyła o likwidację i ZASTĄPIENIE (pozbycie się) policji. Karma, kochanie. KARMA”, zauważył trzeci.

Sathanandan nie jest oczywiście jedynym Demokratą w Minnesocie który wykasowuje policję. Islamska wariatka, niszcząca swoje gniazdo przedstawicielka Stanów Zjednoczonych Ilhan Omar również wykorzystała śmierć Floyda, mówiąc, że “musimy całkowicie rozmontować” departament policji, ponieważ jest on “zgniły do korzeni”.

Ilhan Omar mówi, że chce "rozmontować Departament Policji w Minneapolis".

Nawiązując do tej somalijskiej uchodźczyni, która poślubiła swojego własnego brata aby móc popełnić oszustwo związane z pożyczkami studenckimi i dokumentacją imigracyjną, inny komentator ataku na Sathanandan odniósł się do jej słynnej wypowiedzi dotyczącej 9/11, kiedy to stwierdziła “jacyś ludzie coś zrobili” i napisał “komuś coś się stało”.

- Ilhan Omar zlekceważyła 9/11 jako atak terrorystyczny, mówiąc, że "jacyś ludzie coś zrobili".

R. Cort Kirkwood (thenewamerican.com)

tłumaczył MR