W kolejnej piekielnej dziurze – Philadelphii – wszystko zgodnie z marksistowską doktryną – każdemu wedle potrzeb, od każdego wedle możliwości.

Filadelfia rządzona jest przez Demokratów (to taka zachodnia odmiana komuchów – przyp. MR) i właśnie w ostatnią środę przeszła drugą noc masowych grabieży. Nagrania wideo pokazują chaos panujący na ulicach.

Organy ścigania podały, że ponad 50 osób zostało aresztowanych po tym, jak najwyraźniej zorganizowane grupy uderzyły w kilka obszarów, włamując się do sklepów i kradnąc.

Nagrania wideo pokazują, jak niektóre grupy opuszczają sklepy, niosąc czarne torby wypełnione łupami. W pewnym momencie kilka osób wychodzi przez wybite okno z butelkami czegoś, co wydaje się być alkoholem.

“O tak, gliny nadchodzą” – słychać zza kamery, gdy jedna z osób kontynuuje plądrowanie:

“Podejrzani splądrowali również kilkanaście państwowych sklepów monopolowych tak dokładnie, że stan ogłosił iż zamyka swoje filadelfijskie lokalizacje do odwołania” – poinformował Fox, dodając, że w rezultacie aresztowano około 52 osób i postawiono im zarzuty, w tym między innymi włamania i kradzieży.

Według Breitbart News we wtorek wieczorem grupa ponad 100 nieletnich splądrowała kilka sklepów w Filadelfii.

Co najmniej 15 osób zostało aresztowanych w Filadelfii we wtorek wieczorem za splądrowanie sklepów w mieście. Pełniący obowiązki komisarza policji John Stanford opisał grabież jako dzieło “przestępczych oportunistów”, którzy wykorzystali wcześniejszy protest do siania spustoszenia. pic.twitter.com/iSf1tPf3if

“Skąd to wszystko? Ano stąd, że sędzia z Filadelfii wycofał zarzuty nieumyślnego spowodowania śmierci przeciwko policjantowi, który zastrzelił kierowcę. Nagranie z kamery osobistej policjanta pokazało, że kierowca ukrywał nóż” – napisał John Nolte z Breitbart.

“Policjant twierdzi, że widział tylko czarną rękojeść noża i myślał, że to broń. Obrona stwierdziła, że zarzuty nigdy nie powinny zostać postawione, sędzia się z tym zgodził i wtedy rozpoczęły się grabieże” – dodał.

New York Post udostępnił we wtorek nagranie wideo, na którym widać policjantów próbujących złapać niektóre osoby. Na jednym nagraniu słychać spoza kadru chichot osoby przyglądającej się tej scenie:

Klip pokazuje również szabrowników wchodzących do sklepu Apple Store, podczas gdy osoba nagrywająca krzyczy: “Darmowe iPhone’y! Darmowe iPhone’y!” Chwilę później w tle słychać syreny.

Farmaceuta i kierownik sklepu Patriot Pharmacy Benjamin Nochum powiedział, że jego firma stała się celem ataku w środę. To trzeci napad w ciągu ostatnich kilku lat.

“Kiedy szabrownicy okradają nas, nie rozumieją, że okradają również swoich sąsiadów. To sprawia, że zaczynasz się zastanawiać jak długo jeszcze można to wytrzymać” – stwierdził.

Amy Furr (www.breitbart.com)

tłumaczył MR