Czyny mówią głośniej niż słowa, ale i słowa obrazują zamiary.

Prawo do obrony własnej jest pierwszym prawem natury. W przypadku większości rządów jak najściślejsze jego krępowanie było przedmiotem rozmyślań władców. Gdziekolwiek na świecie utrzymywana jest w pogotowiu stała armia, a posiadanie i noszenie broni przez ludzi zakazywane jest pod byle pretekstem, tam wolność – o ile nie została już całkowicie unicestwiona – znajduje się na krawędzi zgładzenia. St. George Tucker

 

Najgłupszym błędem, jaki moglibyśmy popełnić, byłoby zezwolenie podległym nam rasom na posiadanie broni. Historia pokazuje, że wszyscy zdobywcy, którzy pozwolili podbitym ludom nosić broń, przygotowali tym samym grunt pod swój własny upadek. (…) Zatem nie zezwalajmy tubylcom na formowanie jakichkolwiek oddziałów milicji. Adolf Hitler

 

Państwa członkowskie powinny podjąć odpowiednie kroki by zakazać nabywania i posiadania broni palnej i amunicji należącej do kategorii A oraz zniszczyć broń palną i amunicję zatrzymaną w wyniku naruszenia niniejszego przepisu. Komisja Europejska


 

Jaką nam przyszłość przygotowuje europejska biurokracja? Po powyższych słowach oceńcie to sami. Moim zdaniem to dziecinnie proste wnioskowanie. Obojętność jest w tej sprawie także przewinieniem, bo ci co miecza nie noszą, też od niego mogą zginąć. Ostrzegam was Polacy, europejscy ideolodzy lewicowej utopii przygotowują ostateczne rozwiązanie. Pamiętajcie o historii rozwiązania kwestii Żydów, Hitler na kilka lat wcześniej im też zakazał posiadania broni…

 

 • Gr Bo

  Tylko w tym przypadku zamiast gazu będzie Islam…..

  • Filip Jan Powstaniec

   Nie ma co , procedura podobna do eksterminacji karaluchów. Trzeba do tego tylko użyć odpowiednich środków.

 • max-bit

  Mnie to wygląda na celowe działanie. Rozbrojone społeczeństwo to niewolnicy całkowicie i na każdym stopniu kontrolowani przez EU. I cały ten kołchoz.

  • Andrzej Turczyn

   nie ma co do tego wątpliwości

 • Peter Ptaszynski

  Jedyna nadzieja w Brexicie i nerwowych ruchach frykcyjnych Erdogana. Brexit i podrygi turkusów doprowadzą do rozpadu Unii. Już sama groźba wyjścia i groźne powarkiwania niektórych członków powodują, że “eksperyment” Europejski zaczyna trzeszczeć w szwach i już widać kruszący się tynk…. Tylko PO – lacy kurczowo się trzymają jak jakieś głupki.

  • max-bit

   Po raz kolejny narodowi niemieckiemu nie wychodzi “zjednoczenie EU”. To bardzo ciekawe zjawisko socjo-społeczne, staram się do tego nie dorabiać teorii spiskowych … ale coś tu się nie klei ?
   Najpierw parę razy starali się to zrobić siłą niestety tygiel EUropejski zawsze to rozsadzał, teraz mamy próbę ekonomicznego podbicia EU, ale i tym razem chyba to nie wyjdzie, EUropa trzeszczy w posadach.
   Państwa, zalewane przez “uchodźców” nikt na prawdę nie wie w jakich celach wpuszczanych, dodatkowo rozsadzają ten twór od środka.
   Z jednej strony jak opisałem mamy rozbrajanie społeczeństwa w celach no właśnie jakich, bo czego tak naprawdę mogą sie obawiać owi politycy ?
   Czy jakikolwiek przewrót czy wojna domowa się odbywała z legalnie posiadanej broni ? Niech ktoś mi przypomni ?
   No chyba nie zresztą obywatel legalnie posiadający broń jako chyba ostatni pomysł uznał by z niego robić przewrót … polityczny itd …
   Więc mamy sytuację gigantycznego bałaganu i po prostu głupoty często pomieszanego ze wszelkiego typu szaleństwami itd ….
   Nie wiem gdyż to nie ma dziedzina aczkolwiek na podstawie nauki z historii swiata mogę z dość dużym prawdopodobieństwem stwierdzić że aktualnie znany nam sytuacja geopolityczna jak ścierające sie dwa kontynenty zmierza do trzęsienia ziemi. A musimy pamiętać że świat to nie tylko EU, kolejne dwie płyty a nawet trzy to Chiny USA, nie należy zapominać o Rosji po “drugiej stronie” Japonii, Indiach i Australii.
   No ale tak troszkę odbiegłem od tematu …

 • Filip Jan Powstaniec

  W międzyczasie ( przed ostatecznym rozwiązaniem ) była “noc noży”, w którą to noc hitlerowskie bojówki powyrzynały tych, którzy byli przeciwni ideologii hitlerowskiej.
  Ciężko będzie, bo eurooszołomów jest tyle co hitlerowców – znowu – jak nie więcej.
  Historia zatoczyła koło, z tym wyjątkiem, że teraz nazywa się to Unia Europejska, a wszelkie ruchy teraz wykonuje się przez głosowanie w euro parlamencie.
  Zawinęliśmy sobie sami pętlę na szyję która się zaciska i co raz ciężej się oddycha.