Komisja Europejska radykalizuje stanowisko w zakresie zakazów posiadania broni sportowej i magazynków.

Jak donoszą środowiska strzeleckie w Europie, Komisja Europejska radykalizuje stanowisko w zakresie zakazów posiadania broni sportowej i magazynków. Komisja Europejska informuje bowiem, że w dotychczasowym trójstronnych negocjacjach zmierzających do ustalenia zmian w dyrektywie w sprawie kontroli nabywania i posiadania broni palnej, nadal nie ma porozumienia co do kształtu przepisów. Komisja domaga się uwzględnienia jej stanowiska i wprowadzenia bezwzględnego zakazu posiadania w Europie broni palnej samopowtarzalnej (niesamoczynnej) wzoru AK 47 (Kałasznikow) oraz wzoru AR 15. Zdaniem Komisji Europejskiej tego rodzaju broń powinna być zakazana do użytku cywilnego zważywszy, że została zaprojektowana do celów wojskowych. Zdaniem Komisji Europejskiej pojemność magazynków powinna być ograniczona do 10 naboi, magazynki powinny być reglamentowane. Komisja Europejska twierdzi, że obywatele UE oczekują szybkich postępów w tej dziedzinie, aby zapewnić ich ochronę. Spełnienie żądań KE oczekuje przed końcem roku 2016.

fu szwec zdzi1


Światowe lewactwo nie odpuszcza zdobytych raz pozycji. Wbrew faktom, wbrew rozumowi lewacy skupieni w Komisji Europejskiej realizują ideologiczny plan, którego elementem jest rozbrojenie Europejczyków. Niech nikt nie ma wątpliwości, że jest to działanie wynikające z przypadku i głupoty. To starannie zaplanowane działanie, którego celem jest totalitarne państwo, z totalitarną kontrolą i możliwością absolutnie kompletnego sprawowania władzy nad ludźmi.

zdzi2

Hitler i Stalin realizowali swoje zbrodnie marzenia dokładnie przy pomocy takich samych metod. Jedną z nich było rozbrojenie obywateli, bez tego nie da się ich bezkarnie zniewolić, a jak trzeba mordować. Dokładnie rok temu komuniści z Komisji Europejskiej rozpoczęli swoją krucjatę przeciwko praworządnym Europejczykom, pod hasłem walki z terroryzmem. Wówczas pisałem Pisane impresje o wolności i broni, być może bez związku z codziennością… moje słowa nie stracił ani na moment prawdziwości: W jakim celu tworzą obostrzenia? Ja obstawiam ludobójstwo na niespotykaną skalę. Nikt, nigdy na przestrzeni dziejów świata, nie oglądał zjawiska odbierania narodom broni dla ich dobra, w rzeczywistym celu pokojowym. Rozbrojenie ludów zawsze poprzedzało ich wyniszczenie na olbrzymią skalę. Artykułowaną przyczyną rozbrojenia zawsze były wyższe cele, nigdy krzywda tego kogo pozbawiano broni. I tak, bolszewicy odebrali ludziom broń, by Lenin i Stalin mogli wymordować miliony swych poddanych. Hitler odebrał Żydom broń, co poprzedzało holokaust. Komuniści odbierali broń Polakom, by mogli nas bezkarnie mordować. Komisja Europejska odbiera Europejczykom broń, by… nasze dobro i bezpieczeństwo trwale zostało zapewnione.

hitlstal

Sytuacja na świecie ulega zmianie, w USA wybory wygrał zwolennik wolności w dostępie do broni palnej Donald Trump. Światło ze Stanów Zjednoczonych będzie widziane w Europie i jest szansa, że będzie na Europę oddziaływać. Lewacy z Komisji Europejskiej wiedzą o tym fakcie doskonale. Musimy, my praworządni mieszkańcy Europy, nie dopuścić do zmiany, które są tworzone w najlepszym interesie terrorystów, bo  Dyrektywa UE w sprawie broni palnej to sukces terrorystów.

Nasz głos sprzeciwu musi być jednoznacznie widziany i słyszany w każdym zakątku naszego kraju! Zachęcam do publicznego wyrażania swojego sprzeciwu przeciwko planom lewaków z Komisji Europejskiej, bo oni kłamią i będą kłamać. To nie praworządny posiadacz broni palnej stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego. Przypomnę choćby ostatni skandal, gdy to “ekspert” Komisji Europejskiej został aresztowany za nielegalny handel bronią. To jest prawdziwe oblicze tych ludzi, fałsz, kłamstwo i obłuda, a celem zniewolenie Europejczyków na niespotykana dotychczas w historii ludzkości skalę.

 • Polacy!!! Spierdalajmy z Hujni!!!

  • Minuteman

   Tylko dokąd mielibyśmy się uciekać?
   Tam gdzie jest jeszcze w miarę normalnie, tam niełatwo się dostać.

   Jeśli odbiorą nam broń legalną, to naszym moralnym obowiązkiem wobec ojczyzny i naszych bliskich będzie posiadanie broni nielegalnej. Prawo jest jak płot. Tygrys przeskoczy, wąż się prześliźnie, tylko bydło bezradnie stoi.

   Ja bym optował za tym, żeby nie dać się przegonić wrogom i intruzom.
   Bo to oni powinni stąd spieprzać przed nami. To tu powinno być normalnie.

   • Miałem na myśli wystąpienie z Unii Eurodyktatorskiej.

   • max-bit

    A gdzie jest normalnie 🙂
    Polska jest całkowicie uzależniona.
    Banki, firmy w znaczącej większości nie są nasze.
    Jeśli EU chciała by tu zgasić światło zrobi to w ciągu kilku dni.
    Przeczytajcie sobie w umowach kredytowych w każdej chwili bank może zażądać jej spłaty a jak nie masz bruczek.
    Korpo ? Montownie ? Zabiorą laptopa i do widzenia.
    A co my mamy ? Trochę rolnictwa ? Tez uzależnionego od przetwórni, sklepów głównie tez zagranicznych.
    Krótko czarna PUPA.

  • Michal Jatczak

   Do innej ch..ni? Zachod jest coraz bardziej zgnily. To my musimy przywrocic normalnosc w naszym kraju i bronic jej za wszelka cene. Nikt za nas tego nie zrobi a Ci ktorza chca nam to odebrac sa w tej chwili w ofensywie.

   • duchtesciowej1

    Szczególnie z krzyżykiem w łapach 🙂

    • Michal Jatczak

     Krzyzyk, polksiezyc czy sierp i mlot.. nie wazne z jakim znaczkiem, wazne, że starają się narzucic nam prawo które sprowadza na nas śmiertelne zagrożenie. I w tym momencie nie chodzi tylko o tą dyrektywe a o całokształt tego co KE i jej władze wyrabiaja.I na to się godzic nie mozna.

  • Maciek Mazan

   Nie, nie tak.
   My jesteśmy u siebie. To oni mają stąd spierwiastkować.

  • Witek

   Dokąd ? Do Wspólnoty Niepodległych Państw ? Bo za nami nic innego już raczej nie ma …

   • max-bit

    A przepraszam z czym ?
    Co możemy im zaoferować ?
    Żart na pewno ?

    • Witek

     Co możemy zaoferować Rosji ? Zgięte karki. Rosja nie potrzebuje partnerów, Rosja ma albo niewolników albo wrogów. My nie mamy alternatywy , gadanie o wyjściu z UE jest … nie chcę nikogo obrazić.

  • Hannes
 • Sebastian W

  No proszę, a jeszcze dwa miesiące temu, wypuszczano z komisji UE informacje że być może trzeba będzie zliberalizować dyrektywę, gdyż opór obywateli przeciwko zaostrzeniu jest zbyt duży, a tu nagle “obywatele oczekują szybkich postępów” Zakłamanie i przewrotność lewactwa w całej okazałości. Obstawiałbym że lewakom z komisji wyraźnie brakuje takich zamachów jak w zeszłym roku w Paryżu, wtedy grając na emocjach i bombardując demagogią mieliby by większe szanse na przepchnięcie swojej dyrektywy.

  • vilas

   to zamachy zrobią, winna będzie broń, nie islam i nie multikulti i nie merkel, soros, i cała wierchuszka komunistów , NWO się zaczyna wkurzać bo Trumpa nie przewidzieli, nie przewidzieli Orbana i PiSu, nie mogą się z Putinem dogadać,
   chodzi o eliminację rasy białej, nawet nie chrześcijaństwa jak pisze Andrzej ,
   to nie jest walka “antychrysta z chrześcijaństwem”, to ideowi komuniści naczytali się Kalergiego-Hudovy i chcą by znikła rasa biała w Europie, to chodzi o Rok 1984 , jeśli ktoś nadal nie łapie to niech włączy szwedzką telewizję -tam zobaczy reklamy “nowego społeczeństwa” gdzie nie pokazuje sie białych mężczyzn, biała kobieta jest z czarnym mężczyzną, i islam,
   a islam to system kontroli społeczeństw, to religia ale to totalitarna religia idealna dla władz

   • max-bit

    A może przewidzieli Trumpa ?
    Myślicie że cala krupa speców dała się wyrolować przez jednego Trumpa ? Naiwność …. i to spora.
    A cuda … cud sobie trzeba zorganizować (szczęście)

    • vilas

     mogli nie przewidzieć parę lat temu , mogli,
     nie można patrzeć, że wszystko jest ukartowanym spiskiem,
     są rzeczy których łżelity nie przewidzą

     • max-bit

      Pamiętaj że mówimy tu o najpotężniejszym kraju świata (chyba).
      Gdzie walka się toczy o setki mln aż po dziesiątki – setki mld i finalnie bln $.
      I nagle pozwolą by jakiś budowlaniec (no z mld) im kija w szprychy włożył ?
      No szczerze wątpliwe.
      A że są to elity delikatnie mówiąc zepsute z nadmiaru kasy może świadczyć PizzaGate choć przez media głównego i nawet pobocznego nurtu dość sprawnie skrywana.
      Zresztą czy jest tak od dziś a MR Polański ?
      Co ciekawe są nawet tacy co ich bronią.
      Jak by się temu przyjrzeć to może zacząć się robić gorąco.

      Ten świat chyba zmierza do tego co można było zobaczyć w Filmie “Igrzyska Śmierci” gdzie znudzone elity wymyślają sobie zabawy kosztem plebsu. Co de fakto obserwujemy.

      I teraz można przejść do rdzenia :
      I już wiecie dlaczego chcą zabrać dostęp do broni.

      Ale czy tak już nie było 🙂 Majowie, Rzymianie, Egipcjanie, ?
      Historia się jak widać lubi powtarzać. Dlatego warto ją znać.

  • Adam Wróblewski

   Do tego właśnie prowadzi nieeliminowanie wrogów. Wyczuje że nie ma szans to odpuści, potem się przegrupuje i uderzy ponownie.

   Nie radzi sobie z bronią w rękach przestępców, to zabroni uczciwym obywatelom.
   Związku legalnej broni ze światkiem przestępczym wykazać nie potrafi, ale pracuje dalej. A my się tylko przyglądamy.

   http://www.cda.pl/video/12889262

   • Minuteman

    Polecam wszystkim obejrzenie filmu dokumentalnego o nielegalnym handlu bronią w Europie z linka powyżej. Pokazuje on dobitnie jak bardzo ograniczanie dostępu do broni uczciwym i praworządnym obywatelom, ma się zupełnie nijak do ograniczania dostępu do broni bandytom, handlarzom narkotyków czy terrorystom. Nic czego byśmy nie wiedzieli od dawna, ale warto to sobie przypominać i uświadamiać innym. Dzięki za linka, Adam.

    • vilas

     przestępcy broń zdobędą, gangi zdobędą, islamiści zdobędą o ile z nią nie przybyli (setki tysięcy z plecakami a nikt im tych plecaków nie sprawdzał)

 • vilas

  idzie wojna

  • Andrzej Turczyn

   Zgadzam się, to nagłe przyspieszenie nie jest dziełem przypadku. Światowe lewactwo przystępuje do działania.

   • Nikifor

    Najbardziej “bawią” mnie opinie znajomych, którzy mówią, że:
    – mamy gwarancje NATO (Francja, Wielka Brytania a 1939),
    – kto by chciał wojny (Krym wschodnia Ukraina),
    I inne takie pierdoły.
    „Strony zgadzają się, że zbrojna napaść na jedną lub więcej z nich w
    Europie lub Ameryce Północnej będzie uznana za napaść przeciwko nim
    wszystkim i dlatego zgadzają się, że jeżeli taka zbrojna napaść nastąpi,
    to każda z nich, w ramach wykonywania prawa do indywidualnej lub
    zbiorowej samoobrony, uznanego na mocy artykułu 51 Karty Narodów
    Zjednoczonych, udzieli pomocy Stronie lub Stronom napadniętym,
    podejmując niezwłocznie, samodzielnie, jak i w porozumieniu z innymi
    Stronami, działania jakie uzna za konieczne, łącznie z użyciem siły
    zbrojnej, w celu przywrócenia i utrzymania bezpieczeństwa obszaru
    północnoatlantyckiego.”

    Pytanie co dla lewactwa znaczy “zbrojna napaść”, jak będzie rozumiane “udzielenie pomocy”, a zwłaszcza jak będzie interpretowany zapis “działania jakie uzna za konieczne”.

    Oby nie okazało się, że noty dyplomatyczne i wyrazy oburzenia, stanowczy sprzeciw, albo zaniepokojenie nie były wszystkim co udzielą sobie strony.

    • vilas

     to nie o taką wojnę idzie
     nie będzie w niej samolotów
     nie będzie bomb zrzucanych z samolotów,
     bomby będą ale w metrze,
     nie będzie artylerii, a armatki będą wodne,
     nie będzie żołnierzy Rosji
     to będzie inna wojna:

     – dzielnice muzułmańskie powstaną by zażądać szariatu
     – terroryści zaczną truć wodociągi,
     – dochodzić będzie do samosądów na ciemnoskórych,
     – policja i rząd będą starały się stłumić “rasizm”, dołączą żydzi mówiąc, że europa jest nazistowska i ma zapłacić za holokaust,
     – banki amerykańskie zrobią odpowiednie operacje finansowe,
     – Rosja zajmie co chce ale nie nas , bo po co im, ale rosyjscy agenci będą za to baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo aktywni i będą docierać i wspierać wszelkie ruchy ala Le Pen
     – wszelkie antify dostaną broń i będzie próba wprowadzenia komunizmu,
     – naprzeciw siebie staną patrioci vs islam i lewactwo totalne, obie grupy zginą, zostaną lemingi
     – wielkie korporacje sie ucieszą bo ludzi tylu nie trzeba przy robotyzacji
     – gdy wyginą patrioci i ekstrema religijna islamu oraz anarchiści lewaccy, wówczas zapanuje NWO, znikną granice państw, Europa stanie się 1 krajem rządzonym przez niewybieralnych biurokratów , co mogą przejmie kilka korporacji i państwa zostaną zastąpione korporacjami , hakerzy i banksterzy pokasują ludziom konta, ludzie zostaną nie mając nic,

     myślę że taka wojna

     kto myśli że ruski czołg i samolot przybędą – wg mnie na 90% myli się

     przybędzie ruski agent by stuknąć agenta amerykańskiego,
     przybędzie płatny żeby stuknąć dziennikarzy
     przybędzie śniady żeby wrzucić proszek do wodociągów,
     zniknie z niewyjaśnionych okolicznościach złoto ze skarbców,
     niemcy , żydzi amerykańscy (nie z Izraela) staną się nową elitą zjednoczonej europy itd. w telewizorach będą lecieć jak w szwecji reklamy że biała kobieta ma spać z czarnym mężczyzną, dla białych mężczyzn będą sukienki i rajstopki ,

     najgorszą rzeczą jaka może w przyszłości zaistnieć to przeszczepy głów/mózgu

     jeśli kiedykolwiek nauka dojdzie do etapu przeszczepu mózgu – wtedy wprowadzą niewolnictwo bo określeni miliarderzy staną się nieśmiertelnymi bogami

     • Nikifor

      Ale nie w Polsce. Nie jestem żarliwym katolikiem, ale spójrz ile tu przydrożnych krzyży (nie mam na myśli tych po wypadkach) kapliczek na rozdrożach. Polska nie da się tak łatwo jak Francja która uznała laickość za jedną ze swoich zdobyczy.
      Polacy lubią pójść sobie na pasterkę, a po niej coś zmontować.
      Lubimy być tacy jacy jesteśmy. Owszem sowieci a dokładniej jegomość na P. będzie rozgrywał agentami ale zachodnią Europę. Jeszcze kilka lat temu mój kolega uważał, że armia jest zbędna bo przecież nikt nas nie zaatakuje. Po wydarzeniach na Ukrainie temat omija szeroki łukiem.

 • Wojtek Sokołowski

  Propozycje żywcem przepisane od hoplofobów z USA.

 • norfonde

  Jakoś tak zupełnie przypadkiem dzieje się to akurat wtedy, gdy złożony został projekt ROMBu w sejmie. Ciekawe 😉

  • vilas

   chcą być szybsi
   to nie projekt Rombu
   to reakcja na Trumpa i nie wiemy czy nie wybuchnie pizza gate (afera pedofilska w którą może być zamieszana Clinton)
   NWO się sypie bo Orban sam był niegroźny
   po Orbanie nastąpił PiS
   nastąpił Trump
   i nagle ludzie zachodu mogą uwierzyć, że da sie zmienić coś, że można wrócić do konserwatyzmu
   ale oni nie dadzą, oni wyprowadzą na ulice policję, stan wyjątkowy
   do tego araby muslimy (mężczyźni w wieku poborowym to uchodźcy)

   • norfonde

    Polacy niedługo (taką mam nadzieję) zaczną procedować ustawę racjonalizującą dostęp do broni, na Litwie, Łotwie i w Estonii zachęca się do zakupu i trzymania broni w domu. Na południu Europy pustoszeją półki w sklepach z bronią i artykułami obronnymi. W GB już zapowiedziane jest poluzowanie dostępu do broni obecnie dla cywili zakazanej. Większym zagrożeniem dla europejskich “elyt” jest uzbrojony Europejczyk, który może zdać sobie sprawę, że broń, którą kupił do obrony przed nachodźcami może posłużyć również do obrony przed wymysłami tychże “elyt”

    • vilas

     “Większym zagrożeniem dla europejskich “elyt” jest uzbrojony Europejczyk, który może zdać sobie sprawę, że broń, którą kupił do obrony przed nachodźcami może posłużyć również do obrony przed wymysłami tychże “elyt””

     DOKŁADNIE

  • Andrzej Turczyn

   Bo ROMB przygotował ustawę, która stałaby się przykładem porządnego prawa w UE. Inni mogliby pójść za nami. Jesteśmy forpocztą pozytywnych zmian w Europie.

   • max-bit

    🙂 Panie Andrzeju … wierzy Pan w to ?
    Że cała grupa “ludzi” zrobi to co chce mała grupka Polaków.
    Cud szczęście ?
    Jak to było w Wielkim Szu: “szczęście ? szczęście sobie trzeba umieć zorganizować.
    A oni to robię skutecznie od wielu lat…. powoli systematycznie. A my Polska jesteśmy tego przykładem, zastanówcie się jak pięknie jesteśmy rozgrywani ostatnie (choć ostatnie) 40 lat. No aby nie było nie tylko my.

   • wwwebcal

    Może i ustawa porządna, może i sensowna ….ale znając życie pewnie niedemokratyczna, niekonstytucyjna, niebezpieczna itd.itp.
    Już widzę protestujące KODy, RPO, wnioski do TK, ONZ, komisje weneckie, różnej maści delegatów i komisarzy KE i RE zatroskanych troską o bezpieczeństwo obywateli, zwłaszcza wszelkiej maści mniejszości.
    Do tego dołączy nawalanka totalnej opozycji i totalnie oderwanych od rzeczywistości mediów.
    Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że lewactwo ot tak udzieli poparcia, albo chociaż przyzwolenia na taką zmianę.
    Oby obecna większość parlamentarna forsowała ten projekt, ale spodziewam się wcześniej czy później pozamerytorycznego ataku lewactwa.

 • THUMPS UP

  Niestety to juz definitywny koniec projektu nowej ustawy o broni i amunicji co do ktorej wszyscy mielismy takie nadzieje. Obawiam sie ze tym razem tzw. ”Komisja Europejska” przeforsuje ten szatanski pomysl Teraz bedzie argument dla jej przeciwnikow w Sejmie ktory spowoduje ze ten projekt nietylko upadnie ale takze w dluzszym okresie czasu doprowadzi do niemal calkowitego rozbrojenia…… a mialo byc tak fajnie….

  • Andrzej Turczyn

   Z jakiego powodu taki pomysł?

   • THUMPS UP

    Polskie prawo musi być zgodne z tzw. prawem unijnym czyli to, co zostanie ustalone w Brukseli będzie musiało mieć przełożenia na prawo w Polsce stąd właśnie mój pomysł. Obawiam się, że tym razem środowiska strzeleckie nie dadzą sobie rady z tymi czerwonymi bandytami, którzy chcą z nas zrobić niewolników. Mam nadzieje, że się mylę.

 • Wilku Brzęczyszczykiewicz

  Przyspieszenie jest potrzebne bo grunt się pod nogami pali. Europejczycy zaczynają zdawać sobię sprawę że UE wyrosła z prostych i potrzebnych idei zamieniła się… no właśnie w co? Nikt już nie wie kto tym całym bałaganem rządzi, jakieś gabinety cieni, bezsensowne regulacje, galopująca głupota poprawności politycznej. Szkoda że nie mamy jeszcze czasu na wychowanie jednego pojolenia. Serce rośnie jak patrzę na powstające stowarzyszenia strzeleckie, grupy orląt itp. Polska ma piękne tradycje honoru, religii, tolerancji i kultury. Najpierw komuniści ze wschodu lteraz z zachodu chcą to wszystko wyrzucić do kosza i stworzyć społeczeństwo bylejakości. Oby się nie udało.

 • PK

  Mnie zastanawia skąd ten termin – do końca 2016 roku (poza tym, że “obywatele oczekują, że UE zapewni im bezpieczeństwo poprzez ich rozbrojenie” oczywiście)? Czyżby fakt, że na początku 2017 władzę w USA przejmuje pan Trump, którego deklaracje w sprawie dostępu do broni są dość jednoznaczne? A może miłościwie nam panujący szykują dla nas coś paskudnego?

 • Wojciech Kapeliński

  Ja też uważam, że “Unia Europejska” musi zostać zniszczona.

  • Minuteman

   Amen

  • Paweł B

   Polexit 😀

  • wwwebcal

   Tylko tak dalej, a sama z siebie niebawem pierdyknie.
   Nasz kraj nie powinien się fiksować jedynie na pozostawaniu w UE, tylko powinien sobie tworzyć równolegle alternatywę – np. takie miedzymorze.
   By w razie czego nie obudzić się z ręką w nocniku.

 • Nikifor

  Im więcej przepisów, restrykcji , ograniczeń tym bardziej uzasadniony jest byt tych nierobów (w ich mniemaniu oczywiście).

 • Paweł B

  Niech wprowadzą dyrektywę zakazaujacą terrorystą posiadania nielegalnej broni i ataków z ich użyciem 👍 Skąd tą Bienkowską tam qrwa wzięli !!!!!!

 • sidi nowy

  Niech nikt nie ma złudzeń te ograniczenia są celowe by łatwiej później wprowadzać NWO a tak będzie opór ! Niech każdy sam zobaczy jakiego pana ma nowa lewica – otwarcie tunelu w Szwajcarii 2016 oraz proszę posłuchać wykładu ks T .Guz o planach nowej lewicy. Te gnoje szykują ludobójstwo jakiego świat jeszcze nie widział to że pionki o tym nie wiedzą nie zmienia celu.

 • wwwebcal

  Zę obywatele chcą? – jacy obywatele? obywatel (a może towarzysze) Tusk, Shulz, Bieńkowska???
  Krótka piłka, niech przedstawią wyniki referendów w tej sprawie – bo w DEMOKRACJI obywatele chyba właśnie poprzez referenda wyrażają swoją wolę, czyż nie?

  • Robert N

   Metoda stara jak świat, Hitler is Stalin też najlepiej wiedzieli czego chcą obywatele.

 • Robert N

  Ciekawe jaki procent z posiadanej broni należy do tych dwóch rodzin. Jednym ruchem chcą zmniejszyć ilość posiadanej broni pewnie o 1/4 albo nawet może o 1/3. Jeśli chcą to niech zapłacą cwaniacy, mają na to kasę? Jeśli kiedyś wpadną na pomysł żeby zakazać np Skody to mamy im grzecznie oddać nasze samochody bez zwrotu poniesionych kosztów? To chyba można śmiało nazwać kradzieżą, zamachem na własność osobistą

  • vilas

   będą chcieli zobaczyć czy patrioci się postawią w różnych krajach, jak się postawią to będzie można użyć przeciw nim środki i może liczba osób reprezentujących wstecznictwo sie zmniejszy lub jak się nie zmniejszy fizycznie to się złamie kark najsilniejszym a jak pokażesz że złamałeś najsilniejszego, to słabsi się sami poddadzą – taka klasyka z filmów z Seagalem

   • Robert N

    to jest naprawdę chore, przedstawiciele parlamentu (czyli wybrani przez nas) mówią “nie” a Komisja Europejska wie lepiej czego chcą obywatele i mówi tak ma być i już. Taka jest właśnie demokracja w UE

    • vilas

     Parlament Europejski jest instytucją fasadową – wielu prawników tak mówi

     • Robert N

      wiem, to taki pic na wodę dla ludu a decydują o wszystkim ludzie z nadania jak np Bieńkowska.

     • vilas

      ja nie jestem europeistą, nie mam wielkiej wiedzy prawnej o strukturze działania EU, wiem tylko tyle ile tak mniej więcej urzędnik wie ale kojarzę że PE to chyba tylko przyklepuje pomysły KE więc w zasadzie jest instytucją fasadową ala sejm PRL albo jeszcze o mniejszych uprawnieniach,
      raczej to klub dyskusyjny gdzie brylował Farage przed kamerami ale władzy jako takiej nie mają w PE chyba
      ale nie chcę błędnie powiedzieć, bo nie jest to moja działka ,
      na bank dyrektywy rodzą się w KE (potem PE je podpisuje i stają sie dyrektywami Rady i Parlamentu UE) dodatkowo KE robi proces notyfikacji – czyli wyraża zgodę na przepisy krajowe krajów członkowskich (czytaj – każdy projekt każdego kraju musi być zatwierdzony przez KE – wiem bo sam takie projekty dostawałem i słałem jak przez 2 lata byłem przeniesiony do pomocy w dziale prawnym)

     • Robert N

      W PRL Sejm przynajmniej w teorii mógł coś zrobić wbrew rządowi czy partii, w UE nie ma takiej możliwości nawet w teorii. Parlament musi osiągnąć “kompromis” z komisją europejską, musi bo tak stanowi prawo europejskie.

 • Witek

  Czy veto Finlandii i Czech może to zatrzymać ?

  • vilas

   po 2009 po nowym traktacie nie ma vet , jest głosowanie większościowe

 • vilas

  https://www.youtube.com/watch?v=5QtZdXXSEEE

  58 minuta

  wątpię by Ator wiedział o tym o czym gadamy bo chyba nie jest aktywny w świecie i towarzystwie strzeleckim , dodatkowo wg. słów w innym materiale wczoraj – twierdził, że ten materiał już nagrał wcześniej bo przez “pizzagate” rzekomo się źle czuł z powodu zobaczenia pewnych zdjęć,
  nie wiem czy mówił o tym czy o innym materiale ,
  ale jeśli nagrał go wczoraj w południe to nawet przed tym niusem który tu opisujemy

 • max-bit

  I jeszcze takie sformułowania:

  Komisja Europejska twierdzi, że obywatele UE oczekują szybkich postępów w tej dziedzinie, aby zapewnić ich ochronę.

  Niestety obawiam się że Polska nie opuści tego @#%@#!
  …… w tym kraju nie brakuje.
  Zauważcie że w mediach i L i P nic nie usłyszycie że nachodźcy którzy coraz bardziej się ryją do EU czasem tylko się komuś wymknie (pewnie celowo) ile to ich utonęło i próbują wywołać u nas nie wiem że mamy z tego powodu czuć się winni.
  Co gorsza jest więcej i więcej coraz bardziej dają się we znaki lokalnej rdzennej społeczności, coraz częściej są zamieszki większe żądanie leją lokalną ludność.
  Kto słyszał o ostatnich zamieszkach w Grecji, o pobitej młodej Polsce w Austrii która sobie pozwoliła powiedzieć o owych nachodźcach.
  ITD…
  Ktoś …próbuje rozsadzić EU.
  Dzieje się to też u nas, choć nie widzimy (no większość tego nie widzi).
  Spowodowali to że 2-3 mln Polaków wyjechało z Polski ! i to na ogół na amen. Teraz się nam wciska z za wschodniej granicy tzw imigrantów zarobkowych, a ostatnio chce się im znieść wizy co w krótkim czasie spowoduje że ich tu będzie ze 2 mln, to prosta droga aby też nas rozsadzać od wewnątrz, a przecież wiemy jak z nimi jest.
  I jak widać to $#@!@ europejskie chce nas (no może nie nas bo my to już jesteśmy rozbrojeni) ale Europejczyków pozbawić zdolności obronnych.
  Taki Leming Europejski ma pracować w Korpo wiedzieć co mu TV i FB i YT pokaże (bo to wszystko jest doskonale kontrolowane i sterowane).
  Tak taki dziś społeczeństwo jest o wiele bardziej ogłupiane, to co kiedyś oferowała propaganda to był pikuś, dziś sterowanie jest genialne gdyż w pełni interaktywne.
  Co gorsza ludzie uważają że internet jest wolny, nie jest i nigdy taki nie był do tego stworzony.
  Nie po to został stworzony przez wojsko 🙂 aby zrobić za przeproszeniem ludziom dobrze.
  Nawet ten wpis zostanie skutecznie przeanalizowany. 🙂
  I dzięki temu serwery analizujące będą widziały ilu jest takich buntowników co następnie zostanie wykorzystane do zastosowania pewnych działań (chyba że zostanie stwierdzone że stanowimy taki margines że nie stanowimy zbyt poważnego zagrożenia)

 • Hannes

  Nic na Europę nie będzie oddziaływać. Nie na Burkselę. Nie na lewaków na zachodzie. To napewno nie. Można jedynie liczyć na to, że Grupa Wyszehradzka coś wymusi. Ale nie zanosi się także na to, nasz rząd jest słaby. Nie mają wystarczająco dużo nabiału. Z kolei w społeczeństwie jeszcze się nie obudzili, jeszcze nie ma wystarczająco dużo poparcia do wyjścia z eurokołchozu.

 • Pingback: Związek Strzelectwa Dynamicznego » Komisja Europejska radykalizuje stanowisko w zakresie zakazów posiadania broni sportowej i magazynków.()

 • Pingback: Pilne! Konieczna wzmożona aktywność wobec europosłów. | Andrzej Turczyn()

 • Pingback: Trzeba powrócić do rozmowy o ideach, o wartościach, bo na nich, a nie na przyjemności jest oparte prawo posiadania broni. | Andrzej Turczyn()

 • Pingback: Unia Europejska chce nas ZNISZCZYĆ! Tym przepisem totalnie nas ROZBROJĄ! Wiązanie rąk Polsce. – wRealu24.pl()