Komisja Europejska radykalizuje stanowisko w zakresie zakazów posiadania broni sportowej i magazynków.

Jak donoszą środowiska strzeleckie w Europie, Komisja Europejska radykalizuje stanowisko w zakresie zakazów posiadania broni sportowej i magazynków. Komisja Europejska informuje bowiem, że w dotychczasowym trójstronnych negocjacjach zmierzających do ustalenia zmian w dyrektywie w sprawie kontroli nabywania i posiadania broni palnej, nadal nie ma porozumienia co do kształtu przepisów. Komisja domaga się uwzględnienia jej stanowiska i wprowadzenia bezwzględnego zakazu posiadania w Europie broni palnej samopowtarzalnej (niesamoczynnej) wzoru AK 47 (Kałasznikow) oraz wzoru AR 15. Zdaniem Komisji Europejskiej tego rodzaju broń powinna być zakazana do użytku cywilnego zważywszy, że została zaprojektowana do celów wojskowych. Zdaniem Komisji Europejskiej pojemność magazynków powinna być ograniczona do 10 naboi, magazynki powinny być reglamentowane. Komisja Europejska twierdzi, że obywatele UE oczekują szybkich postępów w tej dziedzinie, aby zapewnić ich ochronę. Spełnienie żądań KE oczekuje przed końcem roku 2016.

fu szwec zdzi1


Światowe lewactwo nie odpuszcza zdobytych raz pozycji. Wbrew faktom, wbrew rozumowi lewacy skupieni w Komisji Europejskiej realizują ideologiczny plan, którego elementem jest rozbrojenie Europejczyków. Niech nikt nie ma wątpliwości, że jest to działanie wynikające z przypadku i głupoty. To starannie zaplanowane działanie, którego celem jest totalitarne państwo, z totalitarną kontrolą i możliwością absolutnie kompletnego sprawowania władzy nad ludźmi.

zdzi2

Hitler i Stalin realizowali swoje zbrodnie marzenia dokładnie przy pomocy takich samych metod. Jedną z nich było rozbrojenie obywateli, bez tego nie da się ich bezkarnie zniewolić, a jak trzeba mordować. Dokładnie rok temu komuniści z Komisji Europejskiej rozpoczęli swoją krucjatę przeciwko praworządnym Europejczykom, pod hasłem walki z terroryzmem. Wówczas pisałem Pisane impresje o wolności i broni, być może bez związku z codziennością… moje słowa nie stracił ani na moment prawdziwości: W jakim celu tworzą obostrzenia? Ja obstawiam ludobójstwo na niespotykaną skalę. Nikt, nigdy na przestrzeni dziejów świata, nie oglądał zjawiska odbierania narodom broni dla ich dobra, w rzeczywistym celu pokojowym. Rozbrojenie ludów zawsze poprzedzało ich wyniszczenie na olbrzymią skalę. Artykułowaną przyczyną rozbrojenia zawsze były wyższe cele, nigdy krzywda tego kogo pozbawiano broni. I tak, bolszewicy odebrali ludziom broń, by Lenin i Stalin mogli wymordować miliony swych poddanych. Hitler odebrał Żydom broń, co poprzedzało holokaust. Komuniści odbierali broń Polakom, by mogli nas bezkarnie mordować. Komisja Europejska odbiera Europejczykom broń, by… nasze dobro i bezpieczeństwo trwale zostało zapewnione.

hitlstal

Sytuacja na świecie ulega zmianie, w USA wybory wygrał zwolennik wolności w dostępie do broni palnej Donald Trump. Światło ze Stanów Zjednoczonych będzie widziane w Europie i jest szansa, że będzie na Europę oddziaływać. Lewacy z Komisji Europejskiej wiedzą o tym fakcie doskonale. Musimy, my praworządni mieszkańcy Europy, nie dopuścić do zmiany, które są tworzone w najlepszym interesie terrorystów, bo  Dyrektywa UE w sprawie broni palnej to sukces terrorystów.

Nasz głos sprzeciwu musi być jednoznacznie widziany i słyszany w każdym zakątku naszego kraju! Zachęcam do publicznego wyrażania swojego sprzeciwu przeciwko planom lewaków z Komisji Europejskiej, bo oni kłamią i będą kłamać. To nie praworządny posiadacz broni palnej stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego. Przypomnę choćby ostatni skandal, gdy to “ekspert” Komisji Europejskiej został aresztowany za nielegalny handel bronią. To jest prawdziwe oblicze tych ludzi, fałsz, kłamstwo i obłuda, a celem zniewolenie Europejczyków na niespotykana dotychczas w historii ludzkości skalę.