Poseł Bartosz Józwiak jak obiecał, tak angażuje się we współpracę z ROMB.

Ponad dwa miesiące temu w Konwencji Programowej ROMB uczestniczył Pan poseł Bartosz Józwiak. Poniżej przedstawiam wywiad z Panem posłem. Warto słuchać jego mądrych słów.

W tym wywiadzie pan poseł deklarował współpracę z Ruchem Obywatelskim Miłośników Broni. Jak pan poseł powiedział, tak i czyni. Poseł Bartosz Józwiak to nasz ważny sprzymierzeniec w dążeniu do uchwalenia nowej ustawy o broni i amunicji. Poseł Józwiak to wiceprzewodniczący sejmowej Komisji Spraw Wewnętrznych i Administracji. To za sprawą pana posła doszło do wczorajszego spotkania z przedstawicielami klubu poselskiego Kukiz’15. We współpracy w dążeniu do zmiany złego prawa na dobre, dla mnie znaczenie mają także zwykłe sprawy jak to, że pan poseł ma czas odebrać telefon, ma chwilę aby odpisać na sms. Zapewniam, że nie każdy traktuje przedstawicieli organizacji społecznej jaką jest ROMB, w taki właśnie sposób. Pan poseł rozumie, tak jak wielu z nas, dziejową konieczność wprowadzenia nowego prawa o broni palnej w Polsce.

Przy okazji prezentacji wywiadu z Panem posłem wspominam o tym, bo tak mogę wyrazić publiczne uznanie dla posła Bartosza Józwiaka, a to uznanie mu się należy.