Tytuły doniesień medialnych dowodzą, że już trwa wojna w Europie.

Uchodźcy gwałcą już w całej Europie! Kobiety z Finlandii, Szwajcarii, Szwecji i Austrii też są atakowane

 

Wojna w szwedzkim Malmo. Albo interweniuje wojsko, albo miasto upadnie

Jakie doniesienia medialne są potrzebne abyśmy nabrali pewności, że trwa wojna, inna wojna niż dotychczasowe. Każda kolejna wojna nie będzie przypominała poprzedniej. Tego niestety na ogół nie wiedzą uczestnicy wojny kolejnej. Moim zdania nikt już nie ma prawa udawać, że nic się nie dzieje. Twierdzenie, że mamy czas pokoju jest wprost niegodziwe.

Wojna, która rozpoczęła się w Europie, jest wojną wymierzoną w cywilów, jak każda inna. Dzisiaj wszakże jest ta różnica, że nie ma okopów i nie liczę na ich istnienie w najbliższej przyszłości. Nie przetaczają się przez Polskę zagony pancerne i nie spodziewam się ich w najbliższym czasie. Bierność jednak do tego doprowadzi.

W tej wojnie, którą już widać w Europie wrogim nam wojskiem są islamscy nachodźcy. Idą i idą, w sposób całkowicie niezakłócony. Później gwałcą, palą i urządzają burdy. Europejscy lewaccy idioci każą nam udawać, że taka ich kultura. Wszystko to dzieje się na zachodzie od Polski, a granice nasze z tamtej strony otwarte.

Mam wrażenie, że rząd polski nie do końca rozumie powagę problemu. Owszem postawa rządu PiS jest zasadniczo różna niż w krajach zachodniej Europy. jednak podejmowane środki nie są odpowiednie. Konsekwentnie rząd odmawia przyjmowania nachodźców, to prawda. Konsekwentnie rząd PiS uznaje, że Polakom nie należy zwiększać uprawnień do obrony. Konsekwentnie rząd PiS uznaje, że nie należy Polakom umożliwiać nabywania narzędzi do obrony własnej. Prezes PiS widzi w nas ludzi niegotowych. Ministrowie od wojny i wewnętrznej obrony wyłącznie metodami policyjno-wojskowymi chcą zapewniać Polakom obronę.

Niestety biernością lub brakiem jakiejkolwiek komunikacji z Polakami, rząd PiS biernie akceptuje utopijne plany rozbrojenia mieszkańców Europy. Europejscy lewacy, wspólnicy barbarzyńców przygotowują holokaust na niesporykaną skalę, a my co do zasady i nasz rząd, biernie się przyglądamy. Nie będzie dobrze. Osobiście podejrzewam, że unijne lub światowe lewactwo przy pomocy islamiskich ekstremistów chce urządzić nam totalitarną Europę.

UE zaostrza przepisy w sprawie broni palnej