Komisja Europejska: ściślejszej reglamentacji broni boją się ci, którzy starają się wykorzystywać broń do celów przestępczych lub terrorystycznych.

Julian King, kolejny obłąkany lewacką ideologią urzędnik, czy też polityk z Komisji Europejskiej (nie wiem jak ich nazywać), stręczy nam podstępne myślenie, przerzucając odpowiedzialność na nas za przeróżne zbrodnie islamskich ekstremistów. Czyni to mówiąc, że nikt nie powinien się obawiać ściślejszej reglamentacji broni palnej w oparciu o procedowaną w Parlamencie Europejskim dyrektywę, z wyjątkiem tych, którzy starają się wykorzystywać broń do celów przestępczych lub terrorystycznych.

Julian King, brytyjski dyplomata, od września 2016 roku unijny komisarz do spraw bezpieczeństwa, nazwał nas wszystkich – praworządnych Europejczyków, nie związanych z islamskim terrorem, którzy sprzeciwiamy się wprowadzaniu totalitarnej urzędniczej kontroli nad nami, przeciwnych nazywaniu nas za powodów terroru – przestępcami i terrorystami. W swojej opinii zaprezentowanej na stronie theparliamentmagazine.eu pan King powielił dotychczas prezentowanie przez Komisję Europejską brednie, że zakazanie praworządnym Europejczykom posiadania broni, zapobiegnie aktom terroru. Kłamliwa i lewacka poprawność polityczna nie powaliła mu oczywiście dodać, że chodzi o terror islamski, bo to właśnie islamski ekstremizm jest dzisiaj zagrożeniem w Europie.

Nie będę powtarzał tych wszystkich bzdur, które napisał pan King z Komisji Europejskiej. Po co powielać ten kłamliwy bełkot, nie oparty o fakty, w wynikający z ideologicznych urojeń. Przy okazji pan King lży, obraża, zniesławia całkiem spore grupy praworządnych Europejczyków. No cóż, czego można oczekiwać po lewackim eurokracie.

Poświęcę mój wpis aby zadać dosłownie kilka pytań. Te pytania, mam nadzieję pomogą, zrozumieć to z jakiego powodu i moim zdaniem, pan King czerpie pełnymi garściami argumentację chyba wprost z piekła.

Po tym co napisał pan Kinkg poznaję, że to lewicowy ekstremista, który posłużył się piekielną argumentacją, o której nie tak dawno pisałem we wpisie Jeżeli jesteś uczciwy nie masz się czego obawiać, gdy możliwość kontrolne władzy rosną. Rządzi nami pokolenie polityków, eurokratów, którzy nie znają zasad i wartości, które ufundowały cywilizację. Nie znają księgi ksiąg – Biblii – z której te wartości wypływają. Nie mają pojęcia co to ideały, wartości kojarzą im się wyłącznie z finansami, zatracili pragnienie wolności, sprawiedliwość istnieje gdy wynika z przez nich napisanego prawa. Gdy przypadkiem posługują się tymi starożytnymi słowami, nadają im nowe znaczenie. Nowe, bo nadanie nowych definicji słowom, to jedna z metod przekształcania świata z tradycyjnego na lewacki, europejski.

Gdybym miał sposobność, zapytałbym pana Kinga o następujące sprawy:

1. Panie King, a z czego mamy wywodzić pewność, że rozbrajając nas nie zamierza Pan nas następnie wymordować? Wszak gdyby nie miał Pan takiego zamiaru, nie komplikowałby Pan praworządnym Europejczykom prawa posiadania broni. Przecież praworządny człowiek z broni nie dopuszczał się i nie dopuszcza aktów islamskiego terroru?

2. Panie King, czy idzie pan śladami lewicowego przywódcy ówczesnej Europy – Adolfa Hitlera – rozbrajając wielkie grupy Europejczyków? Pytam, bo Hitler właśnie tak robił przykładowo z Żydami. Co im następnie uczynił, to chyba powinien pan wiedzieć. Ale gdyby był pan z tych, co to w głowie mają załgane pojęcie polskie obozy śmierci, wyjaśniam, że ten niemiecki, lewicowy zbrodniarz, towarzysz Adolf Hitler, najpierw Żydom zabrał prawo do broni, później zabrał inne prawa, majątek, wolność, a następnie niemal ich wszystkich wymordował. Inaczej jeszcze zapytam, czy przez rozbrojenie, śladami lewicowego przywódcy Adolfa Hitlera, przygotowuje pan, bezpieczny dla oprawców, holokaust?

3. Czy może realizuje pan komunisty Altiero Spinellego, patrona Parlamentu Europejskiego, który w rozbrojeniu Europejczyków widział metodę na stworzenie Europy bez państw, bez własności, zarządzanej przez komisarzy podobnych do pana?

4. Panie King, a z jakiego powodu my mamy mieć pewność, że pan wobec nas ma uczciwe zamiary? Czy z tego jest jest pan unijnym urzędnikiem, dyplomatą? Niech Pan nawet tak nie próbuje odpowiadać. My się na to tylko uśmiechamy, bo dobrze wiemy, że w imieniu prawa można dopuszczać się największy zbrodni. Dowiedli tego komuniści, dowiódł tego towarzysz Hitler i towarzysz Stalin.

5. Dlaczego panie King w swoim komentarzu nie posługuje się pan określeniem, że dla Europy groźny jest islamski terroryzm? Czy słyszał pan, że akty terroru, o których pan wspomina były dziełem islamskich zbrodniarzy? Dla mnie jest oczywiste, że nie używa pan przymiotnika islamski świadomie. To przemilczenie to zwyczajne kłamstwo. Kłamać można słowem i kłamać można brakiem słowa, gdy jego użycie jest konieczne.  Skoro w tej fundamentalnej sprawie Pan kłamie, istnienie poważne podejrzenie, że w pozostałych sprawach też pan kłamie.

6. Skoro tak łatwo można wykryć pana niechęć do kreślenia podstawowej prawdy, co stoi na przeszkodzie aby uznać, że w pozostałych sprawach także pan tak zapamiętale oszukuje/kłamie? W szczególności mnie to przekonuje, że tak także kłamstwem się pan posługuje twierdząc, że nikt nie powinien się obawiać ściślejszej reglamentacji broni palnej?