We Francji kolejny zamach dokonany przez islamskiego terrorystę

Jak donosi portal wrealu24.pl nieopodal Paryża właśnie jest przeprowadzana ogromna akcja terrorystyczna. Do tragicznych wydarzeń doszło w miejscowości Trappes. Funkcjonariusze, antyterroryści ścigają mężczyznę uzbrojonego w broń automatyczną. Wiadomo, że zabił jedną osobę w jednej z restauracji Burger King. Miejscowe Media donoszą również o osobach rannych. Co chwila rozlegają się strzały. Niektóre media podały szczątkowe informacje o wcześniej poszukiwanym  terroryście islamskim, który miał planować większy zamach na mieszkańców francuskiej miejscowości.

(źródło wrealu24.pl)


Wyobraźcie sobie, że istnieją ludzie, którzy są przekonani, że gdyby broń była całkowicie zakazana, takie wydarzenia nie miałby miejsca? Naprawdę! Jak to się dzieje, że ludzie myślą tak bardzo głupio? Tego do końca nie wiem. Nie znam się za bardzo na byciu idiotą. Wydaje mi się, że pewien udział w tym mają cyniczni politycy. To oni pełnią funkcję przewodników w społeczeństwie, a przynajmniej do takiej roli aspirują. To ich powinnością jest wyjaśnić ludziom, że problem nie jest broń, a źli ludzie, którzy tej broni używają. Mam także wrażenie, że politykom odpowiada w tym zakresie ludzka głupota. Dotyczy to polityków socjalistycznych. Przy czym socjalistyczny politykiem może być także ten, który głośno mówi o sobie jam polski patriota.

Już za moment wejdzie w życie kagańcowa dyrektywa o broni, słowo konfiskata broni powróci do obiegu. Już za moment rozpocznie się w Polsce problem napisania prawa o broni i wymyślenia jak nałożyć kaganiec, aby ludzie byli przekonani, że oto wolność nastaje. Szczerze pisząc wcale bym się nie zdziwił, gdyby PiS nie spieszył z pisaniem ustawy. Nie z tego powodu, że tego nie zrobią. Zrobią, zrobią, to nie są ludzie ceniący wolność, oni cenią wolność o ile jest państwowa. A co by było gdyby poczekali do wyborów, to już nie tak odległa sprawa? Przed wyborami wypuszczą kilku posłów, ci coś obiecają, a po wyborach zrobią co jedność w Europie nakazuje… czyli to czego chcą komuniści spod niebieskiego sztandaru. Ja już przestałem im wierzyć.