W Szwecji napaści na tle seksualnym wzrosły o 1000 procent

Jak podaje portal breitbart.com w Szwecji w 2016 roku o 1000 procent wzrosła ilość aktów seksualnego molestowania. W ciągu ostatniego roku Szwecja odnotowała dramatyczny wzrost liczby ataków seksualnych na kobiety i nastolatki w parkach rozrywki, na imprezach rozrywkowych, ogólnie nie w pomieszczeniach. Ofiary opisują napastników jako mężczyzn obcego pochodzenia.

Na blogu jest zawieszony tekst pt. Naród tchórzy. Raz, że każdy powinien go przeczytać, a dwa, jest tam zdanie, które po takich wiadomościach zawsze mi się przypomina:

Pistolet to jedyna broń, która samotnej kobiecie-biegaczce dałaby szansę wzięcia góry nad gangiem bandytów chcących ją zgwałcić (…)

Uzupełniłbym to zdanie o jedno spostrzeżenie. Polega ono na tym, że broń w rękach osoby obeznanej w obsłudze, nadaje pewności jej działaniom. Z dotychczas bezbronnym człowiekiem jest urządzenie, które bezbronność skutecznie eliminuje. To potężne wsparcie gdy jest jawne wytwarza w napastniku strach. Strach przed konsekwencjami bezprawnego ataku. To absolutnie naturalne i pożądane społecznie zjawisko. Co ciekawe, to zjawisko usiłują wyeliminować z naszej cywilizacji obłąkani kreatorzy nowego porządku świata. Czy jak tam ma się nazywać świat bez przemocy, tj. świat pełen ofiar pod przemożnym rządem totalitarnej władzy.