Ziobro: służby więzienne w krajach, które przyjęły uchodźców, mówią o gigantycznym problemie (PAP)

Służby więzienne w krajach, które przyjęły uchodźców, mówią o gigantycznym problemie służb porządku prawnego, o tym, że sobie kompletnie nie radzą z narastającą agresją, islamizacją, zagrożeniem terrorystycznym; są tym wręcz przerażeni – powiedział minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

“Kiedy słyszę pana Martina Schulza i innych polityków europejskich domagających się wprowadzenia do nas tysięcy tzw. uchodźców czy emigrantów ekonomicznych możemy być pewni jednego: że rząd dobrej zmiany, Zjednoczonej Prawicy, Prawa i Sprawiedliwości, Solidarnej Polski, Polski Razem, będzie przede wszystkim kierował się interesem bezpieczeństwa Polaków i Polski” – powiedział Ziobro.

Nawiązał do piątkowego spotkania w Warszawie szefów służb więziennych z państw europejskich. “Muszę państwu powiedzieć, że niemal wszyscy z tych krajów, w których dość licznie zagościli uchodźcy, mówią o gigantycznym problemie tamtejszych służb porządku prawnego, o tym, że oni sobie kompletnie z tym nie radzą, z narastającą agresją, islamizacją, zagrożeniem terrorystycznym. Są tym wręcz przerażeni, zazdroszczą nam, Polakom, zazdroszczą nam, Polsce” – mówił minister sprawiedliwości.

Dodał, że nie będzie powoływał się na konkretne nazwiska i wskazywał państw, bo – jak zaznaczył – obawia się, że osoby te mogłyby stracić stanowiska. “To jest politycznie niepoprawne w ich krajach mówić prawdę, ale oni nam mówili prawdę” – powiedział Ziobro.

Według niego polski rząd pomaga i będzie pomagać uchodźcom, bo to jest chrześcijańska powinność, ale – jak zaznaczył – “w sposób mądry, roztropny”. “My musimy myśleć o polskich dzieciach, my nie musimy i nie powinniśmy myśleć o zbawianiu świata, ale pomagać powinniśmy i pomagać będziemy” – oświadczył Ziobro. (PAP)


Minister Ziobro mówi prawdę. Teraz posłuchajcie tych wszyscy milusich idiotów, którzy uważają, że musimy przyzwyczaić się do życia z uchodźcami. Ci ludzie nie zdają sobie sprawy z poziomu agresji jaką niosą islamiści. W lutym br. złapany na Bliskim Wschodzie zwyrodnialec, który może chętnie wybrałby się do Europy, chwalił się, że zgwałcił ponad 200 kobiet i zabił około 500 osób, w ciągu 3 lat działalności w Państwie Islamskim. Młody mężczyzna potrzebuje tego. To normalne – mówił. To brzmi jak nieprawdziwa wiadomość i niestety wielu w nią nie uwierzy.

Niestety to niesie ze sobą inwazja, która trwa w Europie. Moim zdaniem PiS trochę jest zbyt pewny siebie, że do czasu gdy będą rządzić Polską, to nas nie dotknie. Myślę, że to tylko kwestia czasu. Nie wiem jak, nie wiem kiedy, ale wiem, że siły zła, które sprawiły ten armagedon będą bardzo chciały wywołać go także w Polsce. Nacisk już jest poważny, a będzie się wzmagał. Najpoważniejsze zagrożenie pochodzi od biskupów. Oni mają rząd dusz rządzących i niestety taką antycywilizację chce nam, w wykonaniu polecenia Franciszka Papieża, w Polsce zainstalować. Niestety nie potrafię pojąć zdolność Polaków, do akceptacji tego faktu. W każdym uchodźcy widać twarz Jezusa – takie drętwe bzdury będą coraz częstsze i zobaczycie, że przyniosą skutek…

Dzisiaj Jarosław Kaczyński ma takie stanowisko i oby miał takie póki jego partia będzie u władzy.

Zachęcam jak zwykle do wsparcia Fundacji Trybun.org.pl. Na zapewnienie funkcjonowania serwisu PAP w kasie Fundacji nie ma jeszcze wystarczających środków.