Klub Gazety Polskiej z Gliwic organizuje cykliczne zawody strzeleckie

Z dzisiejszego wydania tygodnika Gazeta Polska dowiedziałem się, że w środowisku klubów GP organizowane są zawody strzeleckie.

9 września 2017 roku odbyły się zawody strzeleckie upamiętniające 100-lecie Legionów Marszałka Józefa Piłsudskiego. Zawody zorganizowane zostały już po raz czwarty przez Gliwicki Klub Gazety Polskiej, przy wsparciu Tomasza Sakiewicza, red. Naczelnego Niezależnego Wydawnictwa Polskiego, WKU Gliwice, Strzelców Rzeczypospolitej oraz Klubu Gazety Polskiej z Opola.

Na strzelnicy, nieopodal jeziora Dzierżno w strzelaniu z broni ostrej – pistoletów kaliber 9 i karabinów AK-47 rywalizowali zawodnicy z zaprzyjaźnionych Klubów Gazety Polskiej z naszego terenu, tj: Gliwice, Opole, Tychy, Racibórz, Katowice oraz Strzelcy Rzeczypospolitej z Gliwic, Katowic, Zabrza i Myślenic.

W sumie to nawet dobra wiadomość. Gazeta Polska to niewątpliwie filar rządu PiS, a na zjazdy klubów GP przyjeżdżają naprawdę ważni politycy PiS. Skoro kluby Gazety Polskiej organizują zawody, to może jakieś oddziaływanie na rząd PiS w sprawie broni jednak jest.

Tym czasem czekam na pierwsze czytanie projektu ustawy o broni i amunicji. To już wkrótce…