Imigranci główną przyczyną wzrostu przestępczości w Niemczech. Środki zaradcze – po niemiecku: jeszcze więcej imigrantów, po mojemu: prawo i środki umożliwiające skuteczną obronę

Imigranci ponoszą w znacznej mierze odpowiedzialność za wzrost przestępczości w minionych trzech latach w Dolnej Saksonii – wynika z raportu kryminologów dla niemieckiego rządu. Jego autorzy apelują do władz o więcej środków na działania prewencyjne.

W latach 2014-2016 przestępczość w Dolnej Saksonii – kraju związkowym uważanym za typowy dla całego kraju – wzrosła o 10,4 proc. Za pogorszenie bezpieczeństwa odpowiadają w 92,1 proc. uchodźcy – stwierdziła grupa naukowców pod kierownictwem uznanego kryminologa Christiana Pfeiffera.

Do raportu sporządzonego dla ministerstwa ds. rodziny i młodzieży dotarło kilka niemieckich redakcji, w tym telewizja ZDF i “Sueddeutsche Zeitung”.

Z badań wynika, że w przypadku zabójstw ofiarami są w 90 proc. inni migranci, podobnie jest w przypadku ciężkich uszkodzeń ciała. Natomiast ofiarą gwałtów padają częściej Niemki (58 proc.) niż cudzoziemki. Ta dysproporcja wynika zdaniem autorów raportu z faktu, że tylko część migrantek zgłasza się na policję.

Pfeiffer i jego koledzy zwracają uwagę, że w minionych kilku latach do Niemiec przyjechało szczególnie wielu chłopców i młodych mężczyzn. W przedziale wiekowym od 14 do 30 lat odsetek czynów karalnych jest szczególnie wysoki – czytamy w raporcie.

Autorzy badań zwracają uwagę na różnice wynikające z kraju pochodzenia migrantów. Syryjczycy, Irakijczycy i Afgańczycy znacznie rzadziej popadają w konflikt z prawem niż przybysze z Maroka, Algierii czy Tunezji. Migranci z trzech ostatnich krajów stanowią zaledwie 0,9 proc. zarejestrowanych w Dolnej Saksonii imigrantów starających się o azyl, a równocześnie 17,1 proc. podejrzanych o popełnienie przestępstwa.

/Zastanawiałem się czytając tą depeszę aż do tego miejsca, jak to możliwe, że w ogarniętych poprawnością polityczną czyli cenzurą, Niemczech, mógł powstać taki raport. Dwa ostatnie akapity dają zrozumiałą odpowiedź. Proszę o zajęcie wygodnego miejsca w fotelu, przedstawiam wnioski. Aby zamaskować powód wzrostu przestępczości tzw. naukowcy proponują… jeszcze więcej uchodźców./

Zdaniem kryminologów wysoka przestępczość wśród migrantów z Północnej Afryki wynika z braku perspektyw na uzyskanie azylu w Niemczech. “Mamy do czynienia ze sfrustrowanymi przegranymi, z którymi musimy sobie jakoś poradzić” – tłumaczy Pfeiffer.

Naukowcy opowiadają się za umożliwieniem uchodźcom sprowadzenia do Niemiec rodzin, co ich zdaniem będzie miało pozytywny wpływ na ich postawy. Domagają się też rozszerzenia oferty nauki języka niemieckiego i praktyk przygotowujących do podjęcia pracy.


 

Jak widać imigranci oznaczają przestępczość. Imigranci oznaczają poważny wzrost przestępczości i to tej najpoważniejszej. Do takiego wniosku nie były potrzebne badania “naukowe” wystarczyło popatrzeć na filmy z you tube. Skoro badania są, to tym lepiej, zjawisko – fakty są udowodnione.

Metody zaradcze, czyli metody na sprawienie aby przestępczość zmalała to już tylko pobożne życzenia. Lekarstwem na przestępczość jest po pierwsze bezwzględne karanie, po drugie wyrzucanie agresywnych uchodźców RAZEM Z CAŁYMI RODZINAMI, a po trzecie umożliwienie potencjalnym ofiarom na posiadanie prawnych i fizycznych środków do obrony.

W Polsce zmieniono prawo do obrony koniecznej w dobrym kierunku. Nie jest to co by było optymalne, ale z całą pewnością zmiana jest w dobrą stronę. Lada chwila ustawa zostanie opublikowana w Dzienniku Ustaw i stanie się obowiązującym prawem i chociaż w domu, mieszkaniu i obejściu będzie można z większą pewnością jutra odpierać bezpośredni i bezprawny zamach.

Niestety ciągle mamy poważny problem z urządzeniami do skutecznej obrony, tj. bronią palną. W Polsce panuje komunistyczne przekonanie w tzw. obozie dobrej zmiany, filozofia jaką deklaruje wiceminister od policji i  broni, że za bezpieczeństwo obywateli odpowiada Państwo. Nie sam obywatel za swoje bezpieczeństwo tylko Państwo i stosowne służby, które to Państwo – Służby Państwowe, które to państwo powołuje.

Mamy zatem sytuację, że z jednej strony ułatwia się możliwości obrony, z drugiej strony nie bardzo jest się czym bronić. Aby wyeliminować to rozdwojenie jaźni konieczna jest zmiana prawa o broni. Tego się domagam, do tego przekonuję Polaków. po to istnieje można strona, na której ciągle piszę i domagam się prawdziwie dobrej zmiany, czyli umożliwienia Polakom posiadania broni palnej w celu samoobrony. W tym musicie mi pomagać.