Amerykańskie kobiety są terroryzowane przez wojujące lewactwo

Ameryka daje wielką sferę wolności i praw obywatelskich. To jedna strona Ameryki. Z drugiej zaś strony te prawa i wolności chce zdemontować lewica i to na przeróżne sposoby.

My w Europie, szczególnie silne to zjawisko jest w Polsce, mamy doświadczenia tylko z tą drugą stroną rzeczywistości. Wolności i prawa, o ile jakieś mamy – musimy w to wierzyć i tak wyznawać publicznie – pochodzą od troszczącego się o nas ludzkiego*, solidarnego*, opiekuńczego*, socjalnego*, socjalistycznego* (*wybierz właściwe) rządu. Te wszystkie przymiotniki w polskich warunkach można zaopatrzyć w dodatek “prawicowego”, to nic nie szkodzi. W Polsce, co zwyczajne dla socjalizmu, prawicowości nadano charakterystyczne dla lewicy cechy. Nie ma to żadnego związku z konserwatyzmem w Ameryce.

Portal dailycaller.com zawiadamia o sytuacji gdy to University Echo – czasopismo wydawane przez University of Tennessee w mieście Chattanooga – publicznie zaatakowało studentkę za zamieszczenie na Twitter takiego jak poniżej zdjęcia.

Studentka Brenna Spencer zrobiła sobie całkiem fajne zdjęcie, na okoliczność ukończenia uniwersytetu, na tle charakterystycznego dla miasta Chattanooga mostu, będącego zabytkiem.

Okazuje się, że dla redaktora uniwersyteckiego pisma to zdjęcie jest brakiem szacunku dla zabytkowego mostu, który w mieście istnieje od 1889 roku. Zdjęcie odbierane jest przez uniwersyteckie pismo wręcz jako brak szacunku wobec innych kobiet. Takie zdjęcie jest w opinii uczelnianych pismaków przyczyną do sprowadzenia złej sławy na uniwersytet i miasto, bo nie może być tak, że studentka publicznie wyraża poparcie dla Trumpa i broni palnej. Na koniec w podsumowaniu lewicowy pismak zarzucił, że Brenna Spencer po prostu pragnęła zwrócić na siebie uwagę i szuka poklasku.

Oczywiście przyczyną oburzenia i sztucznego skandalu jest po pierwsze koszulka wskazująca na poparcie wyrażane przez Brennę Spencer dla Prezydenta Trumpa i pistolet oraz fakt, że University of Tennessee-Chattanooga jest lewicową uczelnią.

Brenna Spencer po ganiącym ją tekście stwierdziła krótko, że jest dumna ze swojego zdjęcia i wskazała, że reakcja jaka ją spotkała, pokazuje rzeczywistość wielu konserwatywnych kobiet w Stanach Zjednoczonych. Nie zmienia to wszystko faktu, Brenna Spencer jest dumna z tego, że korzysta z prawa nadanego przez Boga, a chronionego w Drugiej Poprawce.

Czy takie zdjęcie może oburzać lewicowa część świata? Brenna Spencer pokazał nawet kawałek gołego brzucha, a takie publiczne widoki są przez lewicę pożądane. Przyczyna krytyki jest jasna, Trump i pistolet. Wówczas w lewicowym świecie nawet wolność pokazania kobiecego ciała nie obowiązuje. Lewica jak widzicie nie ma zasad, a właściwie ma jedną – terroryzować na wszelkie sposoby świat, którego oni nie akceptują.

Co by było gdyby podobne zdjęcie zrobiła jakaś kobieta w Polsce…, ale zaraz w Polsce jest pewien problem. W Polsce nie ma polityka na miarę Donalda Trumpa. Kobiety dla Dudy, Kobiety dla Kaczyńskiego, a może Kobiety dla Morawieckiego? Nie, słuchajcie to wszystko lipa, a wyobraźnia sprawia, że zaczynam pękać ze śmiechu. Nie wyobrażam sobie pięknej kobiety, z pistoletem w spodniach, z deklaracją wspominającą o kimś kto sprawia wrażenie zniewieściałego faceta 🙂 Kobiety dla Kowalskiego – już lepiej, bo Marian Kowalski z całą pewnością sprawia wrażenie prawdziwego twardziela, a nie jakiegoś za wszelką cenę intelektualnego, socjalistycznego…

Czas pokaże, czy w Polsce to się może zdarzyć.

Pamiętajcie proszę o wsparciu Fundacji Trybun.org.pl. Ta strona istnieje dzięki zaangażowaniu tych, którzy finansują jej działanie. Wspieranie tego co robię jest wówczas, gdy opiera się nie o słowa, a o czyny.

Petycja do Prezydenta Donalda Trumpa o międzynarodowe śledztwo w sprawie katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010 r.