W Grecji imigranci tworzą zbrojne gangi, broń kupują nielegalnie, nie korzystając z administracyjnych pozwoleń

Portal fakty.interia.pl zawiadamia, że imigranci, którzy utknęli w Grecji i tworzą grupy przestępcze i zaopatrują się w broń na czarnym rynku. Wielu migrantów, którzy nie mogą wydostać się z Grecji dalej do Europy, coraz częściej przyłączają się do gangów. Grupy przestępcze tworzone przez imigrantów są coraz bardziej agresywne wobec policjantów i innych imigrantów.

Interia  podaje, że najwięcej broni posiadają Afgańczycy. 50 euro kosztuje innego uchodźcę z Afganistanu pozostawienie go w spokoju. Cena jest wyższa w przypadku osób innej narodowości.

Z gangami składającymi się z Afgańczyków konkurują gangi Algierczyków, Palestyńczyków lub Pakistańczyków. Dochodzi do walk między gangami imigrantów, które przynoszą ofiary śmiertelne.

Sytuacja pogarsza się coraz bardziej, bowiem migranci nieustannie przypływają. Tylko w kwietniu przez lądowy odcinek granicy z Turcją w okolicy Ewros wdarło się do Grecji 4 tysiące obcych.


Czemu tu się dziwić? Cóż to za sensacja? Każdy rozumny człowiek wiedział doskonale, że tak to będzie wyglądało gdy tylko rozpoczęła się nielegalna imigracja do Europy. No ale nie to jest istotne z uwagi na temat bloga.

Istotne jest po raz milionowy dowiedzione zjawisko, że przestępców nie obowiązują pozwolenia na broń, bez problemu kupują ją nielegalnie. Cała unijna legislacja, najsurowsza dyrektywa unijna, groźne miny urzędników wydających pozwolenia na broń – to wszystko razem wzięte jest na nic. Członkowie gangów po prostu nie korzystają z pozwoleń na broń i nie ma na to żadnego prawa.

W tym samym czasie praworządni mieszkańcy Grecji korzystają z przeróżnych obostrzeń i broni posiadać nie mogą gdyby zaszła taka konieczność.

Opisana reguła dotyczy każdego miejsca na kuli ziemskiej. Do polityków ten fakt nie dociera. Oni, dumnie ze swojej legislacji, tworzą tomy ustaw i myślą, że to co napiszą zmienia rzeczywistość przestępców. Otóż nie. Mylą się politycy. Ich prawa utrudniają wyłącznie dostęp do broni praworządnym ludziom.

Pamiętajcie proszę o wsparciu Fundacji Trybun.org.pl. Ta strona istnieje dzięki zaangażowaniu tych, którzy finansują jej działanie. Wspieranie tego co robię jest wówczas, gdy opiera się nie o słowa, a o czyny.

Polskie noże w polskim sklepie czyli polishcustomknives.pl