W Polsce potrzebny jest szeryf, nie jeden, wielu szeryfów

Z czym kojarzy się szeryf? Moim zdaniem skojarzenia są bardzo i wyłącznie pozytywne. Szeryf to ktoś przyjazny ludziom, obywatelom. Szeryf wykonuje swoją funkcję na podstawie mandatu danego mu przez społeczeństwo. Jest po prostu wybrany przez nich do pełnienia funkcji. Szeryf to strażnik z karabinem i rewolwerem, dla złoczyńców śmiertelnie niebezpieczny i absolutnie przyjazny dla praworządnych współobywateli. Szeryf to ktoś z sąsiedztwa. Szeryf to zwyczajny człowiek, który chodzi w koszuli w kratę. Szeryf cieszy się gdy ludzie są uzbrojeni. Szeryf w swoich obowiązkach korzysta z pomocy tychże uzbrojonych obywateli. Szeryf to antyteza władczego urzędnika sprawującego władzę nad ludźmi. Szeryf jest nie do pomyślenia w demoludach, państwach socjalistycznych, przeróżnych postkomunach, miejscach pełnych feudalnych poddanych. Dla szeryfa nie ma miejsca w krajach gdzie wszechwładny urzędnik chce mieć władzę absolutną nad innymi. Tak by można wymieniać w nieskończoność pozytywne cechy szeryfa… Szeryf to symbol uzbrojonego obywatela pełniącego funkcję strażnika sprawiedliwych reguł.

Co myślicie o tym, że to wszystko z czym kojarzy się szeryf jest potrzebne nam w Polsce? Moim zdaniem bardzo. W Polsce potrzebna jest przemiana myślenia, cywilizacji z socjalno-feudalnej na obywatelską, republikańską. Jak tego dokonać? Tak, w tym największy jest problem. Potrzebna nam recepta na sukces. Jak sprawić aby w Polsce Polacy zapragnęli być obywatelami, nie tylko z nazwy, ale z powodu faktów?

Gdy zaczynałem interesować się bronią doszedłem do przekonania, że dostęp do broni jest jednym z elementów, które są drogą do upatrzonego celu. Popełniłem dwa lata temu wpis pt. Prawo posiadania broni jako fundament podmiotowości obywatelskiej Polaków. Ten wpis ani trochę nie utracił na swojej aktualności, to jeden z takich wpisów, dla których warto było tracić czas na pisanie tego bloga. Warto było wydawać pieniądze, jeździć po całej Polsce, spierać się z durniami o to do czego Polakom potrzebny jest pistolet. Warto było, bo na podstawie tego wszystkiego powstał ten jeden ze sztandarowych moich wpisów, który pokazuje do czego tak naprawdę potrzebna Polakom jest broń palna.

Bez broni palnej nie ma podmiotowości obywatelskiej, bo każda władza prędzej czy później sięgnie po wszystkie nasze wolności. Tego uczy historia, tego uczą nas Amerykanie zazdrośnie strzegąc swojej Drugiej Poprawki przed podstępnymi knowaniami przeróżnych lewicowych uszczęśliwiaczy świata.

Dzisiaj w Polsce potrzeba szeryfów, nie jednego szeryfa, a wielu szeryfów. Polakom dzisiaj trzeba oddać to co ukradli im politycy – te obleśne i wijące się w kłamstewkach typy, pławiące się w luksusach za nasze pieniądze. Polakom trzeba oddać ich pieniądze, Polakom trzeba oddać ich wolności obywatelskie, Polakom trzeba oddać prawo do stanowienia o samych sobie. Polakom trzeba oddać ich marzenia, Polakom trzeba oddać to co chcą sami zrobić ze swoim życiem, codziennością, pieniędzmi. Polakom trzeba przyznać prawdę, że oni sami wiedzą lepiej co zrobić ze swoimi pieniędzmi, swoją wolnością. Polacy muszą uwierzyć, że oni sami o sobie i o owocach swoje pracy postanowią znacznie lepiej niż z lepkimi i tłustymi łapkami, ubrani w drogie garnitury, socjalni politycy.

Nie wystarczy to wszystko Polakom oddać. Właściwie to wszystko Polacy muszą sami sobie odebrać, wybierając Polaków w koszulach w kratę. Nie wystarczy odebrać co nasze. Trzeba jeszcze ustanowić prawo, aby były gwarancje, że ponownie nie przyjdą złodzieje w garniturach. W Polsce potrzebna jest Druga Poprawka, czyli zakaz naruszania prawa do posiadania i noszenia broni przez ludzi. Broni, której nikt nie będzie w stanie skonfiskować, policzyć, ponumerować, a później w trosce o nas nam odebrać. W Polsce potrzebna jest taka odmiana, że to władza będzie bała się Polaka, a nie Polak będzie drżał przed wszechwładzą urzędnika. Gdy tak się stanie, dopiero wówczas będzie Polska obywatelska. Teraz jest Polska wszechwładna, urzędnicza.

Właśnie do tego wszystkiego potrzeba nam szeryfów. Właśnie z tego powodu postanowiłem uczestniczyć aktywnie w republikańskiej partii Ruch 11 Listopada, partii ludzi w koszulach w kratę. To wszystko o czym piszę to oferta Ruchu 11 Listopada dla Polaków, którzy jeszcze potrafią marzyć o swojej Polsce.

Prawo posiadania broni jako fundament podmiotowości obywatelskiej Polaków.

FN Browning HP na sprzedaż