Rosja – Iran oś zła w celu “powstrzymania Ameryki”

2018-09-07 21:42 (Reuters/PAP) Iran/ Putin i Chamenei chcą współpracować w celu “powstrzymania Ameryki”

Prezydent Rosji Władimir Putin i duchowo-polityczny przywódca Iranu Ajatollah Ali Chamenei uzgodnili w piątek współpracę obu państw w celu “powstrzymania Ameryki”. Obaj przywódcy spotkali się w Teheranie po szczycie poświęconym sytuacji w Syrii.

“Jednym z problemów, z którym postanowiliśmy wspólnie się zmierzyć, jest powstrzymywanie Ameryki, ponieważ Ameryka jest niebezpieczeństwem dla ludzkości i istnieje możliwość powstrzymania jej” – oświadczył Chamenei po spotkaniu z Putinem.

W piątek w Teheranie odbył się szczyt z udziałem prezydentów Rosji, Turcji i Iranu – Władimira Putina, Recepa Tayyipa Erdogana i Hasana Rowhaniego – na którym omawiano sytuację w ogarniętej wojną domową Syrii. W komunikacie kończącym spotkanie jego uczestnicy zobowiązali się do wspólnego poszukiwania rozwiązania sytuacji w opanowanej przez rebeliantów syryjskiej muhafazie Idlib.

Przywódcy Rosji, Iranu i Turcji zgodzili się, że konieczne jest wyeliminowanie Państwa Islamskiego oraz związanego z al-Kaidą Frontu al-Nusra w Syrii. Dodali, że syryjski konflikt może zostać rozwiązany tylko drogą polityczną, a nie militarną. Uzgodniono też, że następny szczyt tych trzech państw odbędzie się w Rosji. (PAP)

 

Pisałem o sprzymierzeniu komunizmu z islamem w celu walki z chrześcijańską Ameryką? Oczywiście, że tak. Pisałem o tym wiele razy. Tu wprost przedstawiciel wojującego islamu ogłasza wspólny komunikat z szefem państwa, którego tajne służby niosą chemiczny i radioaktywny terror, o walce z Ameryką.

Wspólnie mówią o “powstrzymaniu Ameryki”. Chcą powstrzymać wolność osobistą, chcą powstrzymać wolność słowa, chcą powstrzymać Drugą Poprawkę czyli prawo do posiadania i noszenia broni, chcą powstrzymać American Dream. Co proponują w zamian? Jedni wojujący islam, drudzy terror i korupcję, pałowanie niezadowolonych ludzi na ulicach, więzienia dla przeciwników politycznych, podstępne mordy z użyciem chemii czy środków radioaktywnych, wojny – odbieranie niezależnym państwom ich terytoriów. Naprawdę szykuje się wspaniała perspektywa.

Stroną tej koalicji są Chiny, chociaż może jeszcze nie tak zupełnie oficjalnie. Towarzysze z Chin rozgrywają sprawę po swojemu, póki co pozwalają harcownikom na harcowanie. Wkrótce dołączy to tego towarzystwa Unia Europejska, boję się, że łącznie z pisowską Polską.

To będzie nawet nie egzotyczny, a stary dobry sojusz komunizmu i islamu przeciwko Ameryce, przy okazji przeciwko Izraelowi. Można powiedzieć sojusz przeciwko temu co dzisiaj zdaje się być ostoją normalności.

Darowizny jakie otrzymuje Fundacja Trybun.org.pl, są przeznaczane na opłacanie serwisu PAP. Proszę abyście brali to pod uwagę przy gospodarowaniu waszymi pieniędzmi.