Policjanci w stanie Maryland zabijają człowieka, który sprzeciwiał się konfiskacie jego broni

W  stanie Maryland, ostoi Demokratów, od 1 września 2018 r. obowiązuje prawo pozwalające na odbieranie broni palnej bez procesu sądowego. Trzeba to chyba przyrównać do tego co mamy w Polsce, tj. art. 19 ustawy o broni i amunicji, który pozwala na to, aby każdemu posiadaczowi broni odebrać broń gdy tak uzna jakiś policjant. Oczywiście przepis wskazuje przeróżne przesłanki, ale te przesłanki ma prawo ocenić policjant, nie bezstronny sąd w postępowaniu z równym udziałem stron. Ot na przykład taki dzielny policjant jak ten z wczorajszego wpisu co rękojeścią tonfy uczył Polaka posłuszeństwa.

Ten standard socjalistycznego państwa, ta zdobycz socjalistycznego postępu, obowiązuje w stanie rządzonym przez Demokratów i są już pierwsze tego efekty. W poniedziałek 5 listopada 2018 roku policja w stanie Maryland, a dokładnie dwaj policjanci z hrabstwa Anne Arundel udali się do obywatela, któremu mieli odebrać broń.

Obywatel nie zgodził się aby odebrano mu broń. Wywiązała się szarpania. W trakcie szarpaniny broń wypaliła, nie czyniąc nikomu szkody. W trakcie gdy jeden policjant na siłę odbierał obywatelowi broń, drugi policjant wykonując przecież prawo, w imieniu tego prawa zastrzelił obywatela, na śmierć.

Co uczynił ten obywatel? Zdaniem policji stanowił zagrożenie, z tego powodu mieli mu odebrać broń, nie chciał oddać broni, tj. tego czego posiadania gwarantuje mu konstytucyjna Druga Poprawka. Obywatel nie został prawa do broni pozbawiony na podstawie orzeczenia sądu. Broń miała mu być zabrana broń w ramach prawa pozwalającego dbać o bezpieczeństwo publiczne, na podstawie oceny policjanta. No i efekt jest. Zabrano broń, a przy okazji obywatel został zastrzelony.

Jak twierdzi rodzina zastrzelonego mężczyzny nie był on niebezpieczny, a strasznie uparty. Policjanci przyszli odebrać mu broń, no rodzina zawiadomiła, że był alkoholikiem. No to rodzina ma co chciała.

Amerykanie alarmują, że właśnie takich praw domagają się Demokraci na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Można powiedzieć, że Demokraci chcą tego co obowiązuje jako standard w Europie. W Europie, w szczególności w Polsce dla niewielu z nas, jest tu coś nadzwyczajnego. Polacy przyzwyczaili się do życia w policyjnym i kontrolującym każdy fragment życia państwie.

O co chodzi, dlaczego się szarpał – jestem pewny, że właśnie tak zareaguje większość. Mógł oddać broń, a nie się stawiać. Właśnie w taki sposób przyjęliśmy za wolność długość przypiętego do obrony łańcucha. No wolność jest, na długość łańcucha. Na ile pozwala łańcuch przypięty do obrony, można czynić nam wszystko.

(źródło infowars.com)

Magazyn Strzał.pl dla każdego kto wesprze Fundację Trybun.org.pl

Ta strona działa dzięki darowiznom na rzecz Fundacji Trybun.org.pl oraz mojemu codziennemu wysiłkowi. Z otrzymanych darowizn jest opłacany serwis PAP.

Proszę abyście brali to pod uwagę przy gospodarowaniu waszymi pieniędzmi.

Poszukuję współpracowników, którzy będą pisali o broni palnej. Osoby zainteresowane proszę o kontakt.