Instruktorzy strzelectwa w Krajowej Administracji Skarbowej mile widziani…

Podkarpacka Krajowa Administracja Skarbowa szuka pracowników. W ogłoszonym naborze do obsadzenia jest 18 etatów. Osoby zainteresowane pracą m.in. na polsko-ukraińskich przejściach granicznych mogą składać podania do końca sierpnia. W naborze preferowane jest również wykształcenie średnie techniczne, w tym szczególnie m.in. mechaniczne, mechatroniczne czy elektroniczne, prawo jazdy kat. B, C, a także ukończone kursy np. instruktora strzelectwa.

Pełna treść depeszy PAP:

Download (PDF, 66KB)

Z umiejętnością posługiwania się bronią palną i z posiadaniem pozwolenia na broń powinno być jak z prawem jazdy. Każdy powinien to mieć i nie powinna być wyjątkowa sprawa. Tak jak umiejętność prowadzenia pojazdów mechanicznych jest umiejętnością konieczną np. do znalezienia pracy i to nie pracodawca ma zapewniać stosowny kurs, tak i powinno być z umiejętnością posługiwania się bronią palną. W pewnych zawodach po prostu trzeba to potrafić aby ten zawód wykonywać.

Oczywiście to co piszę jest nie do pojęcia dla wyznawców religii surowej reglamentacji dostępu do broni palnej. Na podstawie powyższej wiadomość z serwisu PAP okazuje się, że jednak to ja mogę mieć rację. Krajowa Administracja Skarbowa poszukuje pracowników i preferuje tych co potrafią strzelać. Dla spełnienia tych oczekiwań miłych państwa z KSA niezbędna jest kultura posiadania broni palnej, która z takim trudem i pomimo sprzeciwu przeróżnych rządowych i policyjnych kacyków w Polsce powstaje.

Gdyby każdy kto czytuje bloga trybun.org.pl regularnie wspierał Fundację Trybun.org.pl, dużo więcej dałoby się zrobić