Skandal w rządzie PiS! Obraźliwy wobec Donalda Trumpa wpis zaufanego człowieka Morawieckiego.

Ledwie skończyłem pisać o wgranej Donalda Trumpa, a tu proszę, objawiło się prawdziwe oblicze bankiera Mateusza Morawieckiego. Jego zaufany człowiek, członek gabinetu politycznego Jan Zujewicz, opublikował na Twitter skandaliczny wpis. Tak wiem, że tego nie napisał Morawiecki, ale Morawiecki takimi ludźmi się otacza i bierze za nich odpowiedzialność. Gabinet polityczny to miejsce gdzie tworzy się politykę ministra, a zatem Morawiecki wie kogo tam zatrudnił.

Upudrować tego smrodu się nie da, ten obrzydliwy smród pójdzie w świat. Wicepremier Morawiecki będzie teraz egzemplifikował w rządzie to z czym walczył w wyborach prezydenckich Trump.

 

bankier2

Politycy PiS przegońcie Morawieckiego i towarzystwo jakie ze sobą przyprowadził do polskiej polityki. To socjalistyczna międzynarodówka korporacji. Światowe lewactwo wyłazi z gabinetów zajętych przez tych ludzi. Polacy, którzy oddali na Was swój głos tego nie akceptują! Nie po to powierzyliśmy wam ster władzy w Polsce, abyśmy musieli znosić taki wstyd. Jak trzeba być zdeklarowanym stronnikiem światowego lewactwa, aby tak publicznie zlekceważyć Prezydenta elekta USA?!

Taki wstyd, taki smród nie może unosić się nad Polską. Czas pognać bankiera Morawieckiego razem z jego zaufanymi stronnikami. No chyba, że zwyczajnie nie macie jaj!