Ofiara nożownika ze Stalowej Woli potrzebuje pomocy, zrzućmy się Polacy!

Na skutek tego, że od dziesięcioleci rządzą nami politycy, którzy uznają, że tylko oni mogą dbać o nasze bezpieczeństwo, nożownik ze Stalowej Woli pociął nożem całkiem sporo osób. Tak, to ma ze sobą ścisły związek. Na skutek rządów tych pozbawionych empatii ludzi, nie było na miejscu ataku nożownika w Stalowej Woli nikogo kto mógłby bydlaka jednym strzałem powstrzymać na miejscu. Złapali mordercę Polacy, za co dostali medale od Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro. Ale zanim złapali zamordował i pociął kilka osób.

Wiceministrowi Zielińskiemu sumienie i rozum, który nie łączy faktu posiadania broni przez praworządnych Polaków z możliwością obrony np. przed nożownikami, nie przeszkadza bredzić o tym, że tylko służby mają zapewniać bezpieczeństwo Polakom. W związku z tym napisałem na Twitter do pana wiceministra, aby dorzucił się do leczenia dziewczyny, której bezpieczeństwa nie zapewniły służby, a przecież zdaniem pana wiceministra powinny. Skoro powinny, a nie zdołały, to niech pan minister dorzuci się parę złotych. Ciekawe czy dał ze stówę? Trochę jestem złośliwy, ale właśnie przez taką formę przekazu chcę zwrócić uwagę innych jak są zgubne słowa, które pan Zieliński plecie.

Nie oglądajmy się na polityków, na nich nie można liczyć. Dziewczyna pocięta przez nożownika oczekuje pomocy. Na stronie zrzutka.pl/wiktoriawidak są wszelkie niezbędne informacje. Pocięte nożem życie na zawsze. Zieliński niech opowiada nadal swoje głupoty, historia go rozliczy, już cała Polska się z niego śmieje, a my działajmy!

Szybko idzie. W kilkadziesiąt minut prawie 10000 przybyło

W dwa dni Polacy wpłacili ponad 70 000 zł. Jest moc!