Google ikonkę rewolweru (broni) zastępuje rysunkiem pistoletu na wodę – walka z cywilizacją jaką znamy trwa

Portal mobtech.interia.pl zawiadamia, że w internecie zamieszczono zaktualizowane ikonki, które będą umieszczone w kolejnej wersji Androida. Widoczna jest zmiana w ikonce pistoletu. Ikonka przedstawiająca rewolwer znika, a w jej miejsce pojawia się frajerski kolorowy pistolet na wodę.

To kolejny, po blokowaniu filmów dotyczących broni na YouTube, krok Google mający za cel walkę z cywilizacją jaką znamy. W ten sposób przekształca się cywilizację wolnych ludzi, w cywilizację półgłupków, którzy jako broń mają rozumować pistolet na wodę.

Podobno Google to nie pierwsza firma, która na tym polu prowadzi walkę zwycięstwo cywilizacji obłąkanych lewaków nad ludźmi tradycyjnie pojmującymi rzeczywistość. Podobne zmiany zrobił już Samsung, Apple i Twitter.

W ślady Google idzie także Microsoft, który ogłosił, że pracuje nad nową ikonką, która zastąpi broń.

Czy jesteście przekonani, że sam widok ikonki przypominającej rewolwer wywołuje mordercze instynkty, a teraz gdy już tej ikonki nie będzie, nastanie czas pokoju i wiecznej szczęśliwości? Jestem prawie pewny, że czytelnicy tego bloga nie są szaleńcami, którzy odpowiedzieliby TAK, na takie pytanie.

Podobne zmiany są przez wielkich tego świata wprowadzane konsekwentnie i w ten sposób zmienia się to jak wygląda nasza cywilizacja. Ze świadomości ludzi zanurzonych w kulturę masową, w istocie antykulturę, która dociera do kolejnych pokoleń podłączonych do smartfonów, zostanie wyrugowany pozytywny obraz broni. Przez przekaz zupełnie nieracjonalny, broni palnej nadawane jest znaczenie nierzeczywiste. Później ludzie ukształtowani w takim systemie antywartości w sposób zupełnie pozbawiony racjonalności patrzą na broń palną.

Jedni sięgają po pistolet i strzelają do ludzi, jak z pistoletu na wodę. Okazuje się, że plamy są nie z wody, a z krwi. Inni będą uznawali broń za zło wcielone. Taki jest tych macherów od naszych umysłów cel.

Trudne dzieło przed tymi, którzy chcą się przeciwstawiać podobnym zjawiskom. Trzeba by o tym pamiętać cały czas, trzeba dzieci na to uczulać, a kto ma do tego głowę i stawną ilość czasu.

Niestety, gdy nie będziecie mieli głowy i czasu – przegramy wszystko. Cywilizacja jaką znamy zostanie opanowana przez frajerów. Powinienem  napisać znacznie bardziej intensywnie w przekazie, ale w Polsce się obawiam. Polska staje się krajem poprawnych politycznie lewaków.

Jako lekarstwo podstawowe na takie wariactwa to: wyjście na strzelnicę, poszukanie lokalnego klubu strzeleckiego i udanie się na zawody strzeleckie, udział w jakimś pikniku strzeleckim czy wystawie broni. Jestem pewny, że w każdą sobotę i niedzielę na terenie każdego województwa lub w okolicach każdego większego miasta w Polsce coś takiego znajdziecie.

Zachęcam też do rozpowszechniania takich miejsc jak mój blog, gdzie piszę o broni i innych tradycyjnych wartościach zupełnie jak człowiek. Pewnie już wkrótce niewiele moich wpisów będzie mogło być rozpowszechnianych na Facebook czy innych podobnych miejscach internetu. Dajcie innym szansę poznania tej wysepki normalności.

W ramach uzupełnienia pobrane z komentarza na Facebook zestawienie ikonek:

Teraz rozumiem z jakiego powodu Microsoft zapowiada zmiany. Ikonka wygląda najbardziej rozsądnie, bo pozostali już odlecieli w przestworza obłędu. Teraz Microsoft chce dołączyć do znamienitego towarzystwa.

Polskie noże w polskim sklepie czyli polishcustomknives.pl