Imigranci gwałcą, a Polki nie mają prawa do broni w celu obrony własnej

Policjanci z gdyńskiej komendy, zatrzymali w ostatni piątek mężczyznę, podejrzewanego o napaść na tle seksualnym, do której doszło w połowie października na terenie Gdyni Oksywia. Do zatrzymania doszło na lotnisku w Gdańsku po przylocie podejrzewanego mężczyzny z zagranicy. M.in. Radio Zet podaje, iż chodzi o Ukraińca. Portal trojmiasto.pl precyzuje, iż „w odstępie zaledwie kilku godzin dokonał gwałtu na Chyloni oraz próby gwałtu na Oksywiu”. (źródło dzienniknarodowy.pl trojmiasto.pl)

W sobotę w Zielonej Górze dwóch ukraińskich imigrantów dokonało gwałtu na mieszkance tego miasta. Obrażenia napadniętej były na tyle poważne, że kobieta została hospitalizowana. – Kobieta zgłosiła dopuszczenie się czynności seksualnych przez dwóch obywateli Ukrainy – powiedział „Gazecie Lubuskiej” prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej Prokuratury Okręgowej. (źródło dzienniknarodowy.pl)

 

Posiadanie broni nie należy do konstytucyjnie chronionych praw obywatelskich, lecz jest określonym przez ustawodawcę atrybutem władztwa państwowego związanym z przywilejem posiadania broni jako odstępstwa od generalnego zakazu jej posiadania (źródło wyrok NSA II OSK 21/18).

 

Prawo do broni = prawo do obrony, i na nic lewicowe zaklęcia, że jest inaczej. Kto ma prawo do posiadania broni, ten ma rzeczywiste prawo do obrony, a nie takie napisane na kartce.

 

W  związku z powyższym wykładnia prawa jakiej dokonał Naczelny Sąd Administracyjny brzmi również w taki sposób: prawo do obrony nie należy do konstytucyjnie chronionych praw obywatelskich, lecz jest określonym przez ustawodawcę atrybutem władztwa państwowego związanym z przywilejem posiadania broni jako odstępstwa od generalnego zakazu jej posiadania.

W tym co napisałem nie ma żadnej przesady, nie ma niczego naciąganego, tak jest w ten dziadowski kraj i koniec. Jest tak, nie z woli NSA, bo w tym przypadku sąd akurat dokonał właściwej wykładni prawa. Jest tak z woli Polaków, którzy godzą się na takie traktowanie. Polacy wybierają tzw. władzę, a tzw. władza ustala prawa. Sejm w Polsce pisze prawa jakie chce i tenże Sejm chce aby Polki nie miały prawa do broni, aby skutecznie bronić się przed rozmaitymi gwałcicielami.

Aby było jasne. Posiadanie broni jest dobre na każdego gwałciciela, nie tylko na Ukraińców z powyższych wiadomości. Każdy gwałciciel jest tak samo zły i zasługuje na stanowczy sprzeciw od ofiary, niezależnie od tego w jakim języku mówi. Aby lepiej dotarło, aby łatwiej było zrozumieć, użyłem dwóch powyższych przykładów.

Chcecie bezpieczne stąpać po ziemi, musicie mieć prawo obrony i prawo do posiadania broni palnej. Te dwa prawa są ściśle ze sobą związane. Chcecie swój los odmienić, zainteresujcie się partią Ruch 11 Listopada, która jako jedyna w Polsce jako cel statutowy wpisała dążenie do zagwarantowania Polakom prawa do posiadania broni, a tym samym do skutecznej obrony własnej.

Dziękuję za uwagę i proszę o rozpowszechnianie.

Uzupełnienie. 2018-10-30 10:34 (PAP) Łódź/Wydano list gończy za 39-letnim obywatelem Gruzji podejrzanym o zabójstwo Pauliny D.

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi opublikowała list gończy za 39-letnim obywatelem Gruzji, który jest poszukiwany w związku z zabójstwem 28-letniej Pauliny D. z Łodzi. Zdaniem policji mężczyzna prawdopodobnie przebywa na terenie Gruzji.

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi podała, że Khetsuriani Mamuka podejrzany jest o zabójstwo na tle seksualnym. Mężczyzna urodził się 12 lipca 1979, ma 178 cm wzrostu, zielone oczy, jest krępej budowy ciała. W ostatnim czasie miał rudy zarost.

“W ostatnim czasie poszukiwany przebywał na terenie Łodzi, skąd wyjechał w godzinach popołudniowych 20 października 2018 roku i 21 października 2018 roku w godzinach porannych przekroczył granicę z Ukrainą. Obecnie prawdopodobnie przebywa na terenie Gruzji” – czytamy w komunikacie policji.

Łódzki sąd zadecydował w niedzielę o aresztowaniu na 3 miesiące 41-letniego obywatela Gruzji i 44-letniej obywatelki Białorusi, podejrzanych m.in. o zatajenie zbrodni zabójstwa 28-letniej kobiety. Zarzuty niezawiadomienia o zbrodni zabójstwa mimo posiadania wiarygodnych informacji o niej oraz składania fałszywych zeznań usłyszał także trzeci zatrzymany – 38-letni Gruzin, który również został aresztowany.

Zwłoki zamordowanej odnaleziono w piątek w Łodzi.

Zaginięcie 28-letniej Pauliny D. zgłoszono w sobotę 20 października. Kobieta wyszła z domu w piątek, by wieczorem spotkać się ze znajomymi. Ostatni raz była widziana w towarzystwie nieznanego mężczyzny – co zapisały kamery monitoringu – na jednej z łódzkich ulic.

Dotychczasowe ustalenia prokuratury wskazują na to, że 28-latka została zamordowana w jednym z mieszkań w kamienicy przy ul. Żeromskiego w Łodzi. Na podstawie zabezpieczonych śladów i innych dowodów ustalono, że do zabójstwa doszło w godzinach przedpołudniowych w sobotę, a przed godz. 18 zwłoki – po zapakowaniu w torbę i owinięciu w folię – zostały przewiezione do lasku w okolicach Stawów Jana, gdzie odnaleziono je dopiero po pięciu dniach.

Według informacji przekazanych w poniedziałek przez rzecznika Prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztofa Kopanię sekcja zwłok 28-latki wykazała wstępnie, że przyczyną jej śmierci były rany kłute szyi. Stwierdzono także obrażenia wskazujące na pobicie. (PAP)

 

Magazyn Strzał.pl dla każdego kto wesprze Fundację Trybun.org.pl

Ta strona działa dzięki darowiznom na rzecz Fundacji Trybun.org.pl oraz mojemu codziennemu wysiłkowi. Z otrzymanych darowizn jest opłacany serwis PAP. Proszę abyście brali to pod uwagę przy gospodarowaniu waszymi pieniędzmi.

Poszukuję współpracowników, którzy będą pisali o broni palnej. Osoby zainteresowane proszę o kontakt. Sam powoli nie daję rady, a trzeba pisać, dużo pisać informacji z całego świata.