Magazyn broni islamskich bojowników znaleziony w Niemczech.

W Niemczech, w Nadrenii Północnej-Westfalii w pobliżu meczetu niemieckie służby specjalne odkryły ogromny nielegalny magazyn broni przygotowywanej przez islamistów. Skonfiskowana broń to była typowa broń wojskowa, nielegalne przemycana na teren Niemiec. Szczegóły akcji objęte są nadal tajemnicą.

Zagrożenie zbrojnymi atakami w Niemczech ze strony fundamentalnych salafitów jest znaczne. Wykryty magazyn broni potwierdza tą ocenę. Eksperci podejrzewają, że magazyny broni są przez islamistów tworzone również w innych miastach Niemiec. Na podstawie tego można założyć, że arsenały są tworzone w celu przygotowania dużego ataku terrorystycznego nie tylko w Niemczech, ale w całej Europie.

W ubiegłym roku francuska policja dokonała podobnego odkrycia, w czasie przeszukań meczetów. Znaleziono ponad trzysta egzemplarzy wojskowej broni. Na początku tego roku, szwedzki prawnik, Henning Witte, ostrzegał przed nadchodzącym dużym i skoordynowanego atakiem na Europę przez ISIS. Jego informacje są oparte na niemieckich źródłach wywiadowczych.

Nadrenia Północna-Westfalia (Nordrhein-Westfalen) to kraj związkowy w zachodniej części Niemiec, największy pod względem liczby ludności. Stolicą kraju związkowego jest Düsseldorf.

(źródło speisa.com)


Krótki komentarz. Takie informacje nie są w Polsce publicznie prezentowane. U nas poprzednia i obecna władza wyznaje zasadę, że trzeba raczej uspakajać społeczeństwo pozytywnym przekazem. Ten pozytywny przekaz prowadzi do wyrażania przez ministra Błaszczaka zupełnie nieodpowiedzialnych twierdzeń, że jesteśmy bezpieczni, nasze służby mają wszystko pod kontrolą. To nieodpowiedzialne zachowanie co najmniej z tego powodu, że obniża poziom społecznej ostrożności i stwarza nieprawdziwy obraz, że służby gdyby co wszystkiemu zaradzą. Wtłaczanie Polakom do głowy takich informacji w czasie gdy w Europie, bądź co bodź bez granic, odnajdywane są magazyny broni, zupełnie jak na wojnie lub w bezpośrednim wojny przygotowaniu, naraża nas na niebywałe zagrożenie.

Takie wiadomości powinny być szczególnie doniośle prezentowane. Aby zaradzić niebezpieczeństwu po pierwsze trzeba je dostrzegać, nie potrzebuje zdrowy lekarza, a to co wie, że jest chory. Każda służba jest ślepa i głucha, gdy nie ma wsparcia od społeczeństwa, a na co społeczeństwo ma zwracać uwagę, skoro służby czuwają i są przygotowane.

Skoro mamy w tym zakresie nieodpowiedzialną władzę, powinniśmy oddolnie temu przeciwdziałać. Po pierwsze powinniśmy jako Polacy się organizować. Każdego Polaka zdolnego do noszenia broni należy nauczyć z niej strzelać. Kluby strzeleckie są i czekają na każdego chętnego do nauki strzelania. Będąc członkiem klubu można też uzyskać pozwolenie na broń. Nie odkładajcie tego na późniejszą godzinę. Powinniśmy też publicznie prezentować zainteresowanie bronią i jej legalnym posiadaniem. Ekstremiści islamscy śmieją się z przywiązania europejczyków do pacyfistycznego wychowania. Oni uczą swoich synów strzelać, a w Europie magazynują duże ilości broni.

Proszę również o każdy rodzaj wsparcia stowarzyszenia Ruch Obywatelski Miłośników Broni w naciskaniu na rząd PiS, aby zmieniono prawo o broni palnej. Proszę o wsparcie zbiórki podpisów pod obywatelskim projektem ustawy o broni i amunicji. Praktyka policyjna wydawania pozwoleń jest katastrofalna, oni traktują praworządnego Polaka jak źródło zagrożenia dla porządku i bezpieczeństwa publicznego. Nie da się w policji odmienić tego ubeckiego jeszcze przekonania, trzeba im czym prędzej odebrać uprawnienia do wydawania pozwoleń na broń. Proszę również o rozpowszechnianie moim wpisów. Od lat piszę, przekonuję, nawołuję do zmiany prawa o broni i amunicji. Jedynie przy powszechnym wsparciu Polaków możliwe są zmiany.