Za wizytę na strzelnicy po lekcjach zawieszenie uczniów w ich prawach – tak dyskryminuje lewica

Urzędujący w USA lewacy nie tracą żadnej okazji aby prześladować myślących inaczej. Stanowi urzędnicy, czegoś co przypomina kuratoria oświaty w Polsce, w stanie New Jersey w USA zawiesili w prawach ucznia dwóch dobrych uczniów szkoły średniej. Stało się to po tym jak zamieścili oni w internecie swoje zdjęcia ze strzelnicy.

Okazuje się, że dwaj uczniowie w czasie wolnym od zajęć szkolnych udali się na strzelnicę i z pobytu na strzelnicy zamieścili zdjęcia w internecie. Zdjęcia nie zawierały niczego co mogłoby wywoływać obawy – zwyczajne zdjęcia z pobytu na strzelnicy. Urzędnicy wyznający lewackie antywartości, odwołując się do tworzonych przez siebie reguł przewidujących zero tolerancji dla uczniów posiadających broń na terenie szkoły lub poza nią twierdzą, że ich działania były słuszne. Jak widać, dla lewaków nie ma znaczenia w jakim celu ktoś posiada broń. Broń jest zła i koniec.

Przedstawiciele organizacji strzeleckich z New Jersey zagrozili urzędnikom procesem sądowym, a zawieszenie uczniów określili jako poważne naruszenie ich praw. Dwóm wzorowym uczniom nie można było chodzić na zdjęcia przez 5 dni.

Lewaccy urzędnicy tłumaczyli się ze swojego czynu w taki sposób, że od czasu masowego mordu w Parkland na Florydzie otrzymują wiele próśb o weryfikację treści zamieszczanych przez uczniów w internecie.

(źródło www.themaven.net)

Urzędnik twierdzi, że chciał dobrze, troskliwie zajął się sprawą, a wyszło jak widać. Skrzywdzeni zostali młodzi ludzie. To charakterystyczna cecha aktywności lewicowej i urzędniczej – brak rozumnego podchodzenia do spraw. Ci ludzie nie posługują się wartościami, nie dokonują oceny co jest dobre, a co złe. Jest hasło alarmowe: “broń” – i gdy tylko się pojawia reagują histerycznie, nie patrząc czy broń została pozytywnie użyta czy w celu złym. Dla nich chyba nie istnienie pozytywne użycie broni, bo dla nich broń jako rzecz jest zła.

Ci i im podobni ludzie pozbawieni zdolności rozumnej oceny zjawiska, gotowi by byli zawiesić ucznia np. za to, że odważyłby się bronić z wykorzystaniem broni palnej. W Polsce już jesteśmy właśnie na tym etapie, chociaż walka o umysły Polaków trwa. W Polsce przeżywamy renesans zainteresowania bronią palną i oby tego nie zatrzymali pobożni socjaliści z PiS. Z całą pewnością będą próbowali.

Czy coś delikatnie drgnęło po umorzonej sprawie właściciela kantor, którzy strzelał do uciekających bandytów? Nie wierzę w żadne zmiany. Ta sprawa była incydentalna, trafiła do przestrzeni publicznej i pojawiła się okazja do złapania kilku punktów u wyborców. To nie było tak, że system zadziałał. Ziobro na konferencji prasowej sam oświadczył, że korzystając z uprawnień przysługujących mu jako Prokuratorowi Generalnemu polecił umorzenie sprawy. To oznacza, że prokuratura prowadząca sprawę zamierzała właściciela kantoru rozszarpać.

Polskie noże w polskim sklepie czyli polishcustomknives.pl